Metro Exodus’un The Two Colonels Genişlemesi Yayınlandı!

Metro Exodus'un ilk genişleme paketi yayınlandı.

2019 yılının en çok konuşulan ve en çok beklenen oyunlarından birisi olan Metro Exodus çıkış yapması ile milyonlarca adet kopya satışı gerçekleştirdi. Yapım yeni genişleme paketi olan The Two Colonels’i oyuncularına sundu.

Önce Steam daha sonra Epic Store’da satışlarına devam eden Metro Exodus günümüzde hem konsol hem de bilgisayar platformunda oynanmaya devam ediyor. Milyonlarca oyuncu tarafından adeta tutku haline dönüşen Metro Exodus Steam üzerinde oyuncular tarafından ‘çok olumlu’ olarak ifade edildi. Tek oyunculu bir oynanış üzerine kurulu olan yapımda görevleri yerine getirerek ilerlemeye çalışıyoruz.

Oldukça zengin bir içeriğe sahip olan yapım yeni genişlemesi ile oyuncularına yenilikler sunmaya devam ediyor. Şuan tüm platformlarda yer alan yeni genişleme paketinin adı The Two Colonels olarak belirlenirken fiyat etiketi de oldukça makul görünüyor.

Oyunun ilk genişleme paketi olan The Two Colonels Steam üzerinde 22.50 TL gibi cazip bir fiyat etiketi ile bilgisayar oyuncularına sunulmaya devam ediliyor.  Genişleme oyunun mevcut olan hikâyesine yenilikler eklerken yeni görev ve içerikleri de oyuncuların karşısına çıkarıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol