Metro Exodus, The Game Awards’a Karşımıza Çıkacak!

Metro Exodus, bugün Oyun Ödülleri gecesinde oyun severler'in karşısına çıkacak.

2018 yılının en çok beklenen oyunları arasında yer alan Metro Exodus, bugün yeni bir haberle gündeme oturdu. Bu akşam gerçekleşecek olan The Game Awards, yani Oyun Ödülleri gecesinde tanıtılan 6 oyundan birisi olacak.

Geçtiğimiz günlerde Oyun Ödülleri gecesine yönelik yaptığım haberde, gecede 6 yeni oyunun tanıtılacağını belirtmiş ve bu oyunların isimlerinin sır gibi gizli tutulduğundan bahsetmiştim. 4A Games tarafından geliştirilen oyun Deep Silver tarafından yayınlanacak. The Game Awards’ta PUBG’nin yeni çöl haritasının da detaylı bir şekilde tanıtılacağını da tekrar hatırlatalım.

Bu gece Los Ageles’taki Microsoft’a düzenlenecek olan Oyun Ödülleri gecesinde PUBG’nin yeni çöl haritasının yanı sıra, Metro Exodus’a ait çeşitli detaylara da ulaşacağız. Oyuncuları korku ve gerilim dolu bir dünyaya götürecek olan oyun kısa bir süreliğine sadece İngilizce dilini destekleyecek. Daha sonra çoklu dil desteği de oyun içerisindeki yerini alacak. 2018 yılı içerisinde karşımıza çıkacak olan yapımın sistem gereksinimleri de henüz açıklanmadı. Muhtemel sistem gereksinimleri Oyun Ödülleri gecesinden sonra duyurulacak.

Sabırsızlıkla beklenen Metro Exodus, oyuncuları alışılmışın dışında zorluklara sahip olan bir dünya da hayatta kalmaya zorlayacak. Tabii çevremiz deki tehlikelere yenik düşmezsek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>