Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Metin2’nin Yeni Sunucusu Destan, Bugün Açılıyor!

Metin2'nin Destan sunucusuna ait promosyon kodları ile çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz.

MMORPG oyunu denince akla ilk gelen isimlerden birisi olan Metin2, geçtiğimiz günlerde yeni sunucusu olan Destan’ı duyurdu.

Metin2’nin Yeni Sunucusu Destan Oyunculara Sunuldu 2

Bugün oyun severlere sunulacak olan Destan server’ı oyunculara çeşitli yenilikler de getiriyor olacak. Sadece yeni sunucuda yer alacak olan gemi savunma bölgesi kısa sürede oyuncuların beğenisini kazanacak gibi görünüyor. Destan’da Metin2 okyanuslarını ilk fetheden olmaya çalışacak ve aksiyon yüklü gemi savunma görevleri yapacağız. Deniz canavarları ile savaşacağımız görevde bizleri sürükleyici bir yapı karşılıyor olacak.

Gemi savunma bölgesi şimdilik sadece Destan’da oynanabilir olacak. 3 başlı Hidra’ya karşı mücadele edeceğimiz bu görevde bir nevi epik savaşlarına giriş yapacağız. Yepyeni bir savaş deneyimi yaşayacağımız gemi savunma bölgesinde gemi direklerinin imhasına karşı savaşacağız. Bu görevde canavarlar gemiyi batırabilmek için kasıtlı olarak ana yelkene saldırı yapıyor olacaklar. Sadece grup halinde oynanabilecek olan gemi savunma bölgesinde seviye 90 ve üstü karakterler boy  gösterebilecekler. Özel içerikleriyle benzersiz bir sunucu olacak olan Destan, duyurulması ile oyuncuların da ilgi odağı haline geldi.

Metin2 oyuncularına daha önce benzeri görülmemiş bir macera sunacak olan Destan Server’ı, bizlere daha çalkantılı, aksiyon dolu ve hiç olmadığı kadar harika bir yapı sunacak.

Metin2’nin Yeni Sunucusu Destan Oyunculara Sunuldu 3

Destan sunucusunda oyuncuları neler bekliyor?

İlk dört haftanın etkinlikleri

 • Tüm eşyalar için iki katı düşürme şansı
 • Çiçek Çocuklar Etkinliği: Çiçekler eşliğinde Liderin kitabı+ (gruplar için %100 EXP bonusu) veya Metin taşı çağrı parşömeni gibi harika yeni ödüller kazanın.
 • Görkemli Abanoz Kutusu Düşürme Etkinliği: Yeni bir karakterle başlamak için en mükemmel ve değerli eşyaları edinin.
 • EXP Etkinliği: YZK Uriel’den seviyenize bağlı olarak %80’e varan ek bir EXP bonusu kazanın ve karakterinizle rekor sürede zirveye çıkın.

Özel zindan ve PvP ayarları

 • Dinlenecek zaman yok: Agresif yüksek seviyeli canavarlar haritalarda dolaşıyor – gözlerinizi dört açın!
 • Otomatik av özelliği devre dışı.
 • Zindanlar için değişen seviye gereksinimleri: Yeni sunucudaki bazı bölgelere sadece tanımlanan seviye alanında girilebilir – bu da, tüm seviyelerde daha eğlenceli bir oynanış ve daha az hayal kırıklığı demek! Ayrıntılar yakında.

Yarışmalar ve rütbe listeleri
Çok sayıda yarışma ve özel ödüller:

 • sunucunun ilk zindan patronu öldürmesi için
 • belirli görevlerin en hızlı tamamlamaları için
 • Meley’in İni, Zodiak Tapınağı ve yeni bölge gemi savunmasında haftanın kazananları için
 • ve çok daha fazlası

Rütbe ödülleri doğrudan hesap deposuna iletilir ve böylece bunları şimdiye kadar kullandığınız ana karakterlere de iletilmesini sağlayabilirsiniz.

Yeni özel bölge

 • Gemi savunması bölgesi şimdilik sadece yeni sunucuda açılacak!Efsanevi Hidra ve onun kaygan deniz canavarlarının saldırı dalgalarına bir yelkenli geminin güvertesinde direnin. Deniz savaşını ilk kim kazanacak? Ayrıntılı bilgiler özel bir duyuruda açıklanacak.
 • Ulusal kahramanlar: Hidra’yı yendikten sonra, bu bölge ülkenizdeki diğer tüm sunucular için de açılacak.”

https://www.youtube.com/watch?v=HIfmxF8Rv5g

Ayrıca Destan sunucusuna giren ve promosyon kodunu hesabına tanımlayan oyuncular çeşitli hediyelere de sahip olacak. Her hesaba maksimum bir promosyon kodunun tanımlanabildiğini belirtelim. Dilerseniz buradan Destan sunucusuna özel kullanabileceğiniz promosyon kodlarına sahip olabilirsiniz.

Dilerseniz buradan da yeni server’ın tanıtım sayfasına ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

3 Yorum

 1. güzel

  0
  0
  Cevap
 2. lütfen binek

  0
  0
  Cevap
 3. Kod alabilirmiyim lütfen

  0
  0
  Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.