Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Metin2 Türkiye Yeni Serverının İsmini Rubinum Olarak Değiştirdi!

Gameforge, kimsenin beklemediği bir hamle ile yeni serverının ismini kapatılan metin2 pvp serverı Rubinum olarak belirledi.

Geçtiğimiz günlerde Gameforge ve Pvp serverlar arasındaki hukuki zemine taşındığı söylenen mücadele bugün yeni bir boyut kazandı. Bilindiği üzere Gameforge, Rubinum isimli metin2 pvp serverın kendileri tarafından kapatıldığını duyurmuştu. Yine eş zamanlı olarak Youtube üzerinden pvp serverlar için video çeken Youtuberlara telif atıldı ve kanalları kapatıldı.  Metin2 Türkiye ekibi tarafından yeni açılacak server duyurusu yapıldığında, yeni server isminin Hilal olacağı açıklanmıştı. 
Bugün ise çok şaşırılacak bir karar ile Metin2 Türkiye yeni serverının Hilal olarak duyurulan isminin Rubinum olarak değiştirildiği açıklandı. 

rubinum tr

Bu şok edici gelişmenin duyurulmasının ardından çok fazla komplo teorisi üretilmeye başlandı. 
1. Senaryo
Rubinum pvp serverı, Gameforge tarafından satın alındı ve bir gizlilik anlaşması imzalandı,
Bu anlaşmaya göre Rubinum pvp serverı kapanacak, serverın Gameforge tarafından kapatıldığı duyurulacak. ( Diğer pvp server sahiplerine gözdağı amaçlı )
Bir süre geçtikten sonra Rubinum ismiyle bir sunucu açılıp, Rubinum oynayan oyuncu kitlesi Metin2 Türkiye serverlarına çekilmeye çalışılacak. ( Bilindiği üzere Rubinum pvp serverının oyuncu sayısı oldukça yüksekti )

2. Senaryo
Gameforge, Rubinum server sahipleriyle anlaşarak onları bünyesine dahil etti, 
Hem serverın Gameforge tarafından kapatıldığı duyurulacak hemde Rubinum serverını yöneten ekip, Gameforge için açılacak yeni serverın yönetimini ele alacak

3. Senaryo
Gameforge tarafından gerçekten yasal olarak işlem yapıldı ve Rubinum kapatıldı,
Gameforge bu durumu sonuna kadar kullanmaya çalışıyor.

Hangi senaryo ile bakacak olursak bakalım, koskoca Gameforge şirketinin bir pvp server ismini resmi serverlardan birine vermesi herkesi çok şaşırttı ve tüm oyuncuların akıllarında soru işareti bıraktı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.