Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Metin2 EMERALD (Alesta) Sunucusu Açıldı: Neler Sunuyor?

Gameforge, Metin2 EMERALD sunucularının global olarak açıldığını duyurdu. Türkiye'de Alesta adıyla yayımlanan server, çok sayıda avantaj içeriyor.

Metin2 EMERALD sunucuları açıldı. Türkiye’de Alesta adıyla yayımlanan serverda her gün değişen etkinlikler ve eşya dropları, aylık sıralama listesi, tamamlanan kilometre taşları için maksimum yüzde 200 eşya dropları, belirli görevleri en hızlı şekilde tamamlayanlara özel ödüller ve çok daha fazlası bulunuyor.

Gameforge, sadece bu özel sunucunun sağladığı özel zorlu mücadelelerin ve harika ödüllerin olduğunu belirtti. EMERALD sunucusunda öldürülen her istila patronu size ve sunucunuza belirli bir oranda puan kazandırıyor. Puan, öldürülen patronun seviyesine ve puan almak için gerekli seviye aralığında olup olmadığına bağlı olarak değişiyor.

Metin2 EMERALD Sunucuları İçin Abonelik Gerekiyor

Metin2 EMERALD (Alesta

Tüm kişisel ve sunucu kilometre taşları, rütbe sıralamaları ile aynı anda aylık olarak sıfırlanıyor. Bu da size her ay kilometre taşlarını tamamlama ve ödüllerden yararlanma fırsatı sağlıyor. Öte yandan EMERALD sunucularına erişmek için aktif bir EMERALD aboneliğine ihtiyacınız var.

30 gün için 59 TL’ye tüm avantajlar ve güçlendirmelerle birlikte yeni Metin2 sunucusuna erişim elde edebilirsiniz. Dilerseniz, Oyun Alışveriş‘ten 30, 90 veya 180 günlük EMERALD E-Pinleri alabilirsiniz. Bu E-Pinleri, Gameforge istemcisindeki yeni abonelik menüsünde kullanabilirsiniz. Türkiye’de Alesta adıyla açılan Metin2 EMERALD sunucusu hakkında daha fazla bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.