Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Metin2 Dolunay Kılıcı Nasıl Düşürülür ?

Metin2 Dolunay Kılıcı nasıl düşürülür ? Metin2 Dolunay Düşürme taktikleri nelerdir ? Metin2 Hırsız Eldiveni nereden alınır ? Metin2 Hırsız Eldiveni ne için kullanılır ?

Dünyada ve özellikle ülkemizde en çok oynanan MMORPG oyunlarından biri olan Metin2‘de Dolunay Kılıcı düşürmek sandığınız kadar zor değildir. Bu yazımızda size Metin2’de naçizane olarak nasıl Dolunay Kılıcını düşürebileceğinizi anlatmaya çalışacağım. Aşağıda belirtmiş olduğum yöntemlerin haricinde ayrıca oyuncular kendilerine göre belirlemiş olduğu taktikler elbette mevcuttur, eğer siz daha iyi bir yöntem olduğunu düşünüyorsanız yorumlarda belirtebilirsiniz.

Metin2 Dolunay Kilici Nasil Dusurulur

Öncelikle Doluna Kılıcının hangi slotlardan düştüğüne bir göz atalım. Hemen bir alt kısımda ki yazmış olduğum slotlardan Dolunay Kılıcı düşürebilme ihtimaliniz var ancak bunların drop şansları slotlara göre değişkenlik gösteriyor.

 • Vahşi Deli
 • Vahşi Okçu
 • Vahşi Asker
 • Vahşi Uzman
 • Vahşi Yüzbaşı
 • Yabani General
 • Yabani Okçu
 • Güçlü Yabani Okçu
 • Lanetli Alfa Mavi Kurt

Gördüğünüz üzere üst kısımda ki slotlarda Dolonay Kılıcı düşürebilme ihtimaliniz var. Ancak bu slotların düşme şansları oyundaki algoritma ile farklılık göstermektedir. Bunun yanı sıra kimine göre bu işin farklı yöntemleri de var. Bunların en bilindik kısmı ise düşük seviye 13 ve 23 seviye aralığında ki karakterler ile yukarıda bahsetmiş olduğum slotlara giderek Dolunay Kılıcı düşürebilirsiniz.

Dolunay Kılıcı’nı düşürme ihtimalinizi arttırmak için ayrıca oyunda bulunan Metin2 Nesne Market’e giderek hırsızın eldiveni takviyesini satın alarak Dolunay Kılıcı düşürebilme ihtimalinizi arttırabilirsiniz. Hırsızın eldiveni takviyesi ile zaten çokta zor olmayan bu kılıcı daha da kolay düşürebilir ve bu işin ticaretini yapabilirsiniz.

Metin2 Dolunay Kilici Nasil Dusurulur 2

Metin2 Hırsızın Eldiveni Nasıl Elde Edilir ?

Metin2 hırsızın eldivenini Nesne Market’ten, Jeon-Un, Tu-Young, Şeytan Kral Sandığı, Alev Kral Sandığı, Kraliçe Örümcek Sandığı, Ork Reisi Sandığı, Dokuz Kuyruk Sandığı, Sarı Kaplan Hayaleti Sandığı, Dev Çöl Kaplumbağası Sandığı, Kırmızı Abanoz Sandık, İhtişamlı Abanoz Sandık, Sarı Abanoz Sandık, Parlak Yeşil Abanoz Sandık, Demir Kutu gibi çeşitli eşyalardan elde edebilirsiniz.

Metin2 Dolunay Kılıcı En Çok Hangi Yaratıklardan Düşer ?

Hırsızın Eldivenini nasıl elde edebileceğinizi söyledikten sonra konumuza geri dönelim. Çoğu oyuncunun elde ettiği verilere göre Dolunay Kılıcı en çok Vahşi Uzman canavarından düşmektedir. Elbette diğer yaratıklardan düşüren var ancak en çok bu slot’tan düştüğü tespit edilmiştir. Yine de siz yukarıda belirttiğim tüm slotlarda şansınızı deneyin. Vahşi Uzman tüm bayrakların ikinci köyünde ve vadi bölgesinde çıkmaktadır ve Vahşi Uzmanlar ortalama 15 ila 25 dakika arasında yeniden doğmaktadır.

Metin2 Dolunay Kılıcı Düşürme Taktiği

Dolunay düşürmek çok zor olmamakla birlikte çokta kolay değildir ancak doğru yerlerde slot kesebilmeniz büyük bir önem arz ediyor. Dolunay en kolay Seungryong Vadisinde düşmektedir. İkinci köylerde çok fazla uğraşmanıza gerek yok zaten oradaki slotların çoğu tutulmuş oluyor bu yüzden sizin için en ideal yer Vadi’ler olacaktır. Elbette sizin gibi Dolunay düşürmek isteyen oyuncular mutlaka bulunacaktır bu yüzden kendinize öncelikle bir rota belirlemeniz çok daha faydalı olacaktır. Karakterinizin seviyesine ve itemlerine bağlı olarak slotları hızlı bir şekilde dönebiliyor olmanız sizin faydanıza olacaktır. Seviye olarakta benim tavsiyem 25-30 level arası.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.