Metal Wolf Chaos XD’nin Sınırlı Kutulu Sürümü Çıktı!

Metal Wolf Chaos XD kutulu olarak da satılmaya başlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

6 Ağustos’ta PlayStation 4, Xbox One ve PC platformunda oyunculara sunulan Metal Wolf Chaos XD günümüzde geniş kitleler tarafından oynanmaya devam ederken oyunun PS4 sürümünün kutulu sürümü yayınlandı.

Devolver Digital’İn imzası ile oyunculara sunulan Metal Wolf Chaos XD aksiyon ve TPS oyunu olarak yayınlandı. Oldukça zengin bir oynanış içeriği ile oyuncuları tatmin etmeyi başaran yapım bugün de kutulu sürümü ile gündeme geldi.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre oyunun PlayStation 4 sürümünün sınırlı kutulu sürümü satılmaya başlanmış. Limitsiz sürüm olarak ifade edilen kutulu sürüm oyunun sadece PS4 platformuna özgüymüş.

Kutulu sürüm Special Reserve Games üzerinden oyunculara 29.99 dolar olarak sunulmaya başlandı. Dileyen PlayStation 4 oyuncuları belirtilen ücret karşılığında sınırlı sayıdaki kutulu sürümü satın alabilirlermiş.

Orjinal hali ile üç farklı platformda lansmana çıkan başarılı oyun Steam üzerinde ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilirken 40.00 TL gibi cazip bir fiyat etiketi ile satışlarına devam ediyor. Klasik bir aksiyon oyunu olarak tanımlanan yapımda robotik savaşlarda boy gösteriyor ve tek oyunculu bir oynanış ile savaşları kazanmaya çalışıyoruz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol