Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Metal Müzik Grubu Megadeth Wargaming Oyunlarında Sahne Alacak

Wargaming, ikonik metal grubu Megadeth'in World of Tanks ve World of Legends oyunlarında sahne olacağını duyurdu. Gruptaki tüm müzisyenler, oyunlarda karakterler olarak görünecek ve ünlü şarkılarını seslendirecek.

Wargaming, ikonik heavy metal müzik grubu Megadeth ile heyecan verici bir işbirliği duyurdu. Metal Fest adı verilen oyun içi müzik etkinliği, yayıncının dört popüler oyununa bambaşka bir hava katacak: World of Tanks Modern Armor, World of Tanks Blitz, World of Warships ve World of Warships: Legends.

Başlangıcı 28 Ağustos olarak planlanan festival, Megadeth’in solisti Dave Mustaine, James Lomenzo, Dirk Verbeuren, Kiko Loureiro’nun özel seslendirmesi ve tanklar ve savaş gemileri, oyun içi görevler, şarkılar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi Megadeth markalı oyun içi öğe ile geliyor. Ayrıca grubun ikonik maskotu Vic Rattlehead‘in çarpıcı bir 3D temsili ve benzersiz seslendirmesi, bir video oyununda ilk kez boy gösterecek.

Megadeth Temalı Oyun İçi Öğeler Geliyor

megadeth wargaming

İşbirliğine dair açıklamalarda bulunan Megadeth’in solisti Dave Mustaine, “Görüntülerimiz ilk kez video oyunlarında ölümsüzleştiriliyor! Dahası, maskotumuz kendi kükreyen sesini serbest bırakarak oyunlara daha da fazla metal kargaşası katıyor. Akıllara durgunluk veren 350’den fazla ses efekti hazırladık ve oyuncular savaşlar sırasında biz komut verirken gök gürültüsünü hissedecekler. Tanklarımız var, savaş gemilerimiz var ve Wargaming Metal Fest için hazırız!” dedi.

Efsanevi müzik grubu Megadeth’in sahne alacağı Wargaming Metal Fest tarihleri şöyle:

  • World of Tanks Modern Armor: 29 Ağustos – 25 Eylül
  • World of Tanks Blitz: 29 Ağustos – 3 Eylül
  • World of Warships PC: 28 Ağustos – 13 Eylül
  • World of Warships Legends: 28 Ağustos – 2 Ekim

Etkinliğe dair daha fazla bilgiye Wargaming’in resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.