Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Metal Hellsinger’a Kendi Şarkılarınızı Ekleyebilirsiniz!

Heavy metal müzikleriyle dolu ritim odaklı FPS oyunu Metal Hellsinger artık mod desteğine sahip. Artık oyunu istediğiniz müziklerle oynayabilirsiniz.

Geliştirici ekip The Outsiders, yakın zamanda piyasaya sürülen birinci şahıs ritim aksiyon oyunu Metal Hellsinger için modlama desteğini duyurdu. Güncellemenin bir parçası olarak stüdyo, oyunu modlamada sınırlarını zorlamak isteyenler için FMOD ara yazılım paketi aracılığıyla modlama araçları da hazırladığını belirtti.

Metal Hellsinger mod desteğiyle nelerin mümkün olduğuna bir örnek olarak The Outsiders, oyunun ağır metal müziğini caz müziğiyle değiştiren bir modu gösteren bir fragman yayınladı. Yani artık metal müzik sevmeyen insanlar için de oyunu oynamak çok daha keyifli hale gelecek. İstediğiniz müziklerle oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Metal Hellsinger’ı Modlamak Artık Çok Kolay

Metal Hellsinger

Oyunu ilk defa duyanlar için Metal Hellsinger, her seviyede farklı bir şarkı sunan ve her parçanın birden fazla katmanı olan bir ritim oyunu ve artık müzikleri tamamen değiştirilebilir durumda.

Müzik değişmiş olsa da, çekirdek oynanış mekanikleri aynı kaldı. Bu, esasen oyuncuların seçtikleri müzik ile mod yapmalarına ve seçtikleri müziğin zaman imzalarına, ritmine ve melodisine bağlı olarak oyunun akışını tamamen değiştirmelerine olanak tanıyacak.

Metal Hellsinger bu ayın başlarında PC, PS5 ve Xbox Series X/S için piyasaya sürüldü. Konsollarda 40 dolar ve PC’de 30 dolar olarak fiyatlandırıldı ancak Türkiye için yerel fiyatlandırma ile 139 TL‘den satışa sunuldu. Ayrıca Xbox ve PC Game Pass aracılığıyla da oynayabilirsiniz ve tüm platformlarda oyunu kontrol etmek için kullanılabilecek ücretsiz bir demosu da mevcut.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.