Funcom, Metal Hellsinger’ın 2022’ye Ertelendiğini Duyurdu

Arch Enemy, Trivium ve Lamb of God'dan müzikler içeren başka bir oyun daha 2022 yılına ertelendi.

Metal Hellsinger; Arch Enemy, Trivium ve Lamb of God üyelerinden müzikler içeren yeni bir ritim FPS oyunu olarak bu yıl çıkış yapacaktı ancak 2022’ye ertelendi.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi, Hellsinger‘da Alissa White-Gluz (Arch Enemy) Matt Heafy (Trivium) ve Randy Blythe (Lamb of God) müzikleri yer alacak.

Metal Hellsinger

Metal Hellsinger Nasıl Oyun?

Oyunu ilk defa duyanlar için Metal Hellsinger, her seviyede farklı bir şarkı sunacak ve her parçanın birden fazla katmanı olacak. Oyunun açıklamasından bir satırda, “Performansınız, atmosferik fon müziğiyle başlayıp güçlü metal marşlarla biten şarkının aynı anda kaç katmanının çalınacağını etkiler” açıklaması mevcut.

Hellsinger’ın yaratıcı yönetmeni, Battlefield: Bad Company 2’nin baş tasarımcısı ve Payday 2’de oyun direktörü olan oyun endüstrisinin emektarlarından David Goldfarb olarak seçildi.

Hellsinger için 2022’de belirli bir çıkış tarihi açıklanmadı ancak oyun, Xbox Series X/S, PlayStation 5 ve PC‘ye gelecek. Funcom, bu yılın başlarında The Outsiders’ın geliştirici ekibini satın almıştı.

Metal Hellsinger, 2021’e ertelenen ilk oyun değil, kısmen pandeminin etkisi nedeniyle erteleme haberleri bu yıl ortak bir tema oldu. Sadece bu hafta içerisinde Thymesia, Pragmata, Six Days In Fallujah ve Saints Row ertelendi.

Sizlere Covid-19 pandemisinin, 2021 yılında oyun sektörüne verdiği zararları anlattığımız içeriğimize ise buradan ulaşabilirsiniz. Bakalım bu oyun ertelemeleri daha ne kadar devam edecek?

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol