Metal Gear Solid 1 Ve 2, Classic Castlevania Ve Contra GOG’da Yayınlandı

Metal Gear Solid 1 ve 2, Castlevania ve Contra gibi ikonik oyunların yayıncısı olan Konami bu oyunları GOG'da yayınladı.

Konami tarafından yayınlanan ve bir dönemin en çok oynanan oyunlarından biri olan ve aynı zamanda oyuncular için oldukça önemli bir yere sahip olan Metal Gear Solid 1 ve 2, Classic Castlevania ve Contra oyunları Konami ve GOG işbirliği ile GOG üzerinden yayınlandı.

İlk kez 1987 yılında piyasaya sürülen Metal Gear oyunun ardından Konami oyunun çok sevilmesi nedeniyle daha sonra 2000 yılında Metal Gear Solid, 2003 yılında Metal Gear Solid 2 Substance ve 2015 yılında ise Metal Gear Solid V: The Phantom Pain oyunlarını piyasaya sürdü. Şimdi ise ikonik Metal Gear serisinin 3 oyunu ve Orijinal Castlevania ve Contra oyunu da dahil olmak üzere GOG’da yer alıyor.

Şimdi GOG üzerinden Metal Gear’ın 1987 yapımı oyununu almak isteyen oyuncular 5.99 Dolar, 2000 yılı yapımı Metal Gear Solid’i almak isteyen oyuncular 9.99 Dolar, Metal Gear Solid 2 Substance oyununu almak isteyen oyuncular 9.99 Dolar ve son olarak Konami Colector’s Series: Castlevania & Contra oyununu almak isteyen oyuncular ise 5.99 Dolar ödeyerek bu pakete sahip olabilirler.

Oyunların bulunduğu GOG sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol