Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Merakla Beklenen Slime Rancher 2 Çıkış Yaptı

Slime Rancher 2 erken erişim olarak hem Steam hem Epic Games Store’da çıkış yaptı. Steam‘de 195 TL gibi çok yüksek bir fiyattan çıkış yapan oyunun, Epic Games Store‘da an itibarıyla 49 TL olduğunu belirtelim. Oyun ilginizi çekiyorsa, zamlanmadan önce hemen kapmanızı tavsiye ediyoruz.

Sevimli çiftçilik simülasyonunun devamı olan Slime Rancher 2, PC’nin yanı sıra Xbox Series X/S için de çıktı ve ilk günden Xbox Game Pass hizmetine dahil edildi. Game Pass kullanmıyorsanız ve oyuna sahip olmak istiyorsanız, oyunun konsol fiyatı da Steam ile aynı şekilde 195 TL olarak belirlendi. Henüz PlayStation 4 veya 5 için bir çıkış tarihi verilmedi.

Slime Rancher 2 Birçok Yeni Slime İçerecek

Slime Rancher 2

Gökkuşağı renklerinde gizemli bir adaya yolculuk eden Beatrix LeBeau‘nun slime çiftliği maceralarına kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Çok ama Çok Uzak Bir Çiftlik’teki, zıplayan pamuk slime’ı veya suda yetişen fener balığı slime’ı gibi eşine rastlanmamış yeni slime’ları toplayabileceksiniz.

İlk oyundakine benzer şekilde, Slime yan ürünlerini satıp newbuck kazanarak ve Rainbow Adası’nda kaynaklar toplayarak vakum silahını geliştirebilir, yeni aletler üretebilir ve seranızı genişletebilirsiniz!

Slime Rancher 2, en az 18 ay veya potansiyel olarak daha uzun süre erken erişimde kalacak. Tam sürüm, hikayeyi tamamlamanın yanı sıra daha fazla slime, konum, araç ve kaynağa sahip olacak. Bununla birlikte, mevcut sürüm, oyuncuları hikayeyle tanıştırırken hala keşfedilecek çok şey ve toplanacak incelikler sunacak. Kayıt dosyalarınız güncellemeler arasında da taşınarak geliştirme sürecinde sorun yaşamamanızı sağlayacak.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.