Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Merakla Beklenen RPG Oyunu Broken Roads Ertelendi

İlk Fallout'tan ilham alan izometrik RPG Broken Roads ertelendi. Oyun, önümüzdeki senenin başlarında çıkış yapacak.

Baldur’s Gate 3 ile RPG türüne doyamadıysanız, bu yıl çıkacak bazı güzel oyunlardan kötü haberler getirdik. Banishers: Ghosts of New Eden gibi, Broken Roads da ertelendi. Drop Bear Bytes stüdyosunun bu yıl içerisinde çıkması beklenen ilk oyunları, normalde bu yıl içerisinde çıkacaktı. X hesaplarından bir gönderi paylaşan ekip, oyunlarının 2024’ün ilk çeyreğine ertelendiğini duyurdu.

Oyunun çıkış tarihi 14 Kasım 2023 olarak belirlenmişti ancak oyunun çıkışına bir haftadan az süre kala erteleme haberi geldi. Bu kararın alınmasına sebep olarak ise oyunun hatasız olarak çıkış yapması gösterildi. Oyunun henüz istedikleri seviyeye ulaşmadığını belirten stüdyo, mümkün olduğu kadar çok hatayı ortadan kaldırmak istediklerini de sözlerine ekledi.

Broken Roads Saf Kan RPG Deneyimi Sunacak

Merakla Beklenen RPG Oyunu Broken Roads Ertelendi

Bağımsız bir yapıma göre çok büyük iddialarla çıkış yapması beklenen oyunun test sürecinin ne kadar zor olduğunu tahmin edebiliyoruz. Broken Roads, yaklaşık 400.000 satır diyalog içerecek ve 30 saati aşan bir oynanış süresi sunacak. Karakterlerin türlerine göre oynanış değişecek ve çeşitlenecek. Bu tarz büyük RPG elementleri sunan bir oyunun geliştirme süreci ise hiç kolay değil.

Kapsamlı karakter geliştirme sistemi ve sizi birçok ahlaki ikileme sokarak oyunun gidişatını değiştirecek olan seçimlerinize göre yazılmış çok sayıda diyalog seçenekleri sayesinde, oyunu hiç kimseyi öldürmeden tamamlamak bile mümkün olacak. Tüm bu anlattıklarımız ilginizi çektiyse, oyunun ücretsiz bir demosuna Steam‘den ulaşabileceğinizi ve oyunu istek listenize atabileceğinizi de belirtelim.

Broken Roads ilk olarak PC’nin yanı sıra Xbox One ve Xbox Series X/S konsollarına da çıkacak ancak oyunun konsol sürümleri PC sürümünden biraz daha geç gelecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.