Melbourne Esports Open Ve IEM 2021 Yılına Ertelendi

Melbourne Esports Open ertelendi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Bildiğiniz üzere bu yıl yapılacak olan bir çok espor, oyun fuarı vb. etkinlikler koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelenmiş ya da iptal edilmişdi. Bu yıl düzenlenmesi planlanan Melbourne Esports Open ve IEM organizasyonları 2021 yılına ertelendi.

blank

Melbourne Esports Open artık Ağustos 2020’de gerçekleşmeyecek ve devam eden COVID-19 pandemisinden etkilenen artan oyun olayları listesine katılacak. Yine de olumlu haberler var 21-22 Ağustos hafta sonu 2021’in değiştirildiği doğrulandı.

Bu, Melbourne Esports Open’ın manşet cazibe merkezi olacak şekilde ayarlanan IEM’nin de iptal edildiği anlamına gelir. Bununla ilgili bir etkinlik hala devam ediyo, 2020 League of Legends Oceanic Pro League 28 Ağustos’ta hala devam edecek ve daha fazla ayrıntı Riot tarafından açıklanacak.

Organizasyoncular “Bu karara mevcut küresel sağlık durumu ışığında ulaşıldı ve kitlesel toplantılar için uygulanan koruyucu önlemlere uygun ve daha da önemlisi, toplantıya katılmak isteyen oyuncular, personel ve taraftarların güvenliği için veriliyor” ifadesini kullandılar.

2020 etkinliği için satın alınan tüm biletler 2021 değiştirme için geçerli olacaktır, ancak geri ödemeler satın alma noktasında da mevcuttur.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol