Meizu 17’nin Kamera Detayları Ortaya Çıktı

Meizu 17 modeline dair ilk bilgiler ortaya çıktı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Meizu’nun 2020 yılı başında duyuracağı Meizu 17 modelinin kamera özellikleri ortaya çıkmaya başladı. İşte Meizu 17’nin kamera detayları. 

Çinli akıllı telefon üreticisi Meizu’nun önümüzdeki günlerde duyuracağı Meizu 17 modeli yeni bir kamera teknolojisine sahip olacak. Meizu’nun OMA teknolojisinin detayları 13 Aralık tarihinde duyurulacak. 

Meizu’nun yeni amiral gemisi olacak olan Meizu 17 modelinin özellikleri ortaya çıkmaya başladı. Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 865 işlemcisinden alacak olan Meizu 17 modeli yepyeni bir kamera teknolojisi ile birlikte gelecek. Diğer özellikleri şimdilik bilinmeyen Meizu 17 modelinin gelişmiş bir kamera özelliği olacak olan OMA teknolojisi ile ilgili tüm detaylar 13 Aralık 2019 tarihinde duyurulacak. 

Meizu OMA Teknolojisi 

Meizu’nun yeni kamera teknolojisi olarak isimlendirilecek olan ve kısa ismi OMA olacak olan bu yeni teknoloji ile birlikte kullanıcılar tüm koşullarda çok daha iyi fotoğraflar çekmesini sağlayacak. Meizu’nun yeni OMA teknolojisinin diğer özelliklerine dair şimdilik bir bilgi bulunmuyor. 

Meizu’dan yapılan açıklamaya göre OMA teknolojisine sahip kamera düzeneği ilk olarak Meizu 17 serisi akıllı telefonlarında kullanılacak. Önümüzdeki yılın başlarında tanıtılacak olan Meizu 17 modelinin özelliklerinin önümüzdeki günlerde daha da netleşmesi bekleniyor. 

1 Yorum

  1. meizu 16s pro gelecek dendi gelmedi!
    meizu 16s gelecek dendi gelmedi!?
    meizu 16t daha gelecek deniyor!?!
    meizu 17 acaba bu durumda ne zaman gelir!?!?

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol