Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Meet Your Maker’ın Yol Haritası Yayınlandı

Meet Your Maker için lansman sonrası içerik yol haritası açıklandı ve lansmandan birkaç ay sonra büyük bir içerik güncellemesi yapıldı.

Geliştirici Behavior Interactive, heyecanla beklenen ilginç nişancı oyunu Meet Your Maker için planlanan güncellemeler ve içerik yol haritasını açıkladı. Yol haritası, yeni bir dekorasyon paketi, yeni modların ve geliştirmelerin eklenmesi ve büyük bir içerik güncellemesi dahil olmak üzere bir dizi güncelleme sunarak oyunu merak eden hayranların heyecanını ikiye katladı.

Hellscape dekor paketi, 18 Nisan‘da piyasaya sürülmesi planlanan oyun için ilk ücretsiz güncelleme olacak. Deko paketi, oyuncuların Meet Your Maker’da endüstriyel ve organik maddeleri birleştirmek için yarattıklarının estetiğini değiştirmelerine olanak tanıyacak. Böyle kozmetiklerin ücretsiz bir güncelleme ile sunulacağını bilmek ise oldukça güzel. Kozmetikler, herhangi bir ödeme duvarının arkasına gizlenmeyecek.

Meet Your Maker Yol Haritası

Meet Your Maker'ın Yol Haritası Yayınlandı

Dekor paketinin piyasaya sürülmesinden sonra stüdyo, Nisan’dan Mayıs’a kadar oyuna yeni modlar ve geliştirmeler eklemek için çalışacak. Bunlar, oyunun ilk birkaç ayı boyunca birden fazla sürüm olarak piyasaya sürülecek. Oyuncular, oyun içi para birimini harcayarak normal oyun boyunca bu eklemelerin kilidini açabilecek. Yine gerçek para harcamadan bu modlara erişebilecek olacağımızı görmek güzel.

Haziran, oyun için ilk büyük içerik güncellemesinin çıkışını görecek. Sector 1: Dreadshore adlı güncelleme, oyuna yeni bir ortam ekleyerek oyuncuları normal çöllerinin ötesine taşıyacak. Güncelleme ayrıca yeni bir dekor paketi ve yeni oyun ögeleri, silah yükseltmeleri ve avantajlar dahil olmak üzere bir dizi başka özellik getirecek.

Siz, Dünya’daki hayatı kurtarmak için son çare olarak yaratılan canlı bir deney olan Chimera’nın Muhafızısınız. Gezegenin en gıpta ile bakılan kaynağı ve Chimera’nızın evriminin anahtarı olan saf Genetik Malzeme için taktiksel bir savaşa girin. Genmat’ınızı çıkarmak ve korumak için acımasız Karakollar inşa edin ve güçlendirin. Daha fazlasını toplamak için diğer oyuncuların Karakollarına sızın ve zekanızı alt edin. Uyum sağlayın, yükseltin ve geliştirin… veya denerken ölün.

Hem PC hem konsollar için çıkış yapacak olan oyunun fiyatı 280 TL ancak çıktığı ilk günden PS Plus kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulacak. Meet Your Maker, 4 Nisan’da PC ve konsollara gelecek. Dünya’daki hayatı kurtarmak için son çare olarak yaratılan canlı bir deney olan Chimera’nın Muhafızı olarak saf Genetik Malzeme için taktiksel bir savaşa girmeniz gerekecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.