Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Medal of Honor: Above and Beyond İlk Akademi Ödülünü Kazandı

The Guardian tarafından verilen Akademi Ödülünün sahibi Medal of Honor: Above and Beyond oldu.

Respawn Entertainment, Medal of Honor: Above and Beyond belgeseli Colette ile tarihteki ilk Akademi Ödüllü oyun geliştiricisi oldu. Oyunla birlikte geliştirilen bir dizi canlı aksiyon kısa filminden biri olan Colette, erken yaşamının acı dolu anılarıyla yüzleşen bir Fransız direniş savaşçısına sahip. Bunu, The Guardian’ın YouTube kanalında izleyebilirsiniz.

Medal of Honor: Above and Beyond

Medal of Honor: Above and Beyond, Respawn Entertainment tarafından yapılan Star Wars Jedi: Fallen Order ve Apex Legends gibi diğer oyunlar kadar iyi sonuç vermedi. Açıkçası oyunun diğer oyunlar gibi daha fazla sonuç vermesini bekliyorduk, aslına bakarsanız oyunun oynanışı oldukça sıra dışı çünkü VR olarak oynadığınız bu oyunda tam bir savaş simülatörünün içerisinde buluyorsunuz kendinizi.

Apex Legends, geliştirici kısa süre önce oyunun 100 milyon oyuncunun dönüm noktasını kutladığı için Respawn için harikalar yaratmaya devam ediyor. Titanfall 2 bile, indirimler ve çok sayıda Titanfall teması içeren yaklaşan Apex Legends sezonu sayesinde Steam’de yeni bir eşzamanlı oyuncu rekoru kırdı (16.958).

Medal of Honor: Above and Beyond her ne kadar tam olarak beklenilen etkiyi verememiş olsa da, yine de oyunun sağladığı farklılık ile Akademi Ödülünü kazanmayı başardı.

Son olarak, Respawn Entertainment en son yayınladığı iş ilanında yepyeni bir IP üzerinde çalışıyor gibi görünüyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.