MechWarrior 5: Mercenaries, 2019 Yılında Yayınlanacak!

MechWarrior 5: Mercenaries, 2019 yılına ertelendi.

E3 2018’de oyuncuların karşısına çıkan MechWarrior 5: Mercenaries, bizleri robotik savaşlara götürecek ve aksiyon dolu anlar yaşamamızı sağlayacak.

Piranha Games tarafından geliştirilen ve yüksek bütçeli oyunlardan birisi olan MechWarrior 5: Mercenaries’in efektleri bizleri adeta büyüleyecek. Bizleri alışılmışın dışında bir savaş atmosferine götürecek olan oyunda benzersiz haritalar ve çok sayıda farklı askeri mühimmatlar yer alacak. Robotik savaşçılar, uçaklar, helikopterler ve askeri tanklar oyun içerisinde yer alacaklar. Birinci şahıs kamera açısı ile karşımıza çıkacak olan oyunda, modern teknolojik silahları kullanabileceğiz.

2018 yılında çıkış yapacağını aylar öncesinden duyuran yapım, E3 2018 lansmanında oyunculara kötü bir haber verdi. 2019 yılına ertelendiğini açıklayan yapım, oyuncuların biraz daha bekleyeceğini belitti. 2019 yılına kadar geliştirilmeye devam edilecek olan oyun, görsel efektleri ile oldukça ilgi uyandırıcı olacak. Oyun içerisinde çok sayıda savaş alanı bizleri bekliyor olacak. Oyuncular bu alanlarda savaşarak robotlarını ve diğer araçlarını geliştirebilecek ve daha güçlü bir hale getirebilecekler.

Oyunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>