Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

MB2: Bannerlord Avrupa Haritası Modu Yayınlandı

Orijinal haritayı ortaçağ Avrupa'sına dönüştüren Mount & Blade II: Bannerlord mod yapımcısı, haritayı en gerçekçi ve oynanabilir şekilde yayınladı. Oyun topluluğu, projenin kapsamına hayran.

Oyunun aksiyonunu ortaçağ Avrupa’sına taşıyan Mount & Blade 2: Bannerlord Avrupa Haritası Modu, yakında geniş bir arazi alanıyla zenginleştirilecek. Modun haritası, geliştirici Lemmy1916 tarafından oyuncuların keyif alacağı şekilde, önemli ölçüde genişletildi. Modun bir önceki kısıtlı sürümü yayınlandı, yeni sürüm ise çok yakında herkese sunulacak.

Bugüne kadar haritanın boyutu, Avrupa kıtasından daha küçük olan orijinal haritanın boyutuyla sınırlıydı. Doğu Avrupa’nın büyük bir kısmı, hatta Balkan topraklarının yarısı kayıptı. Temel harita boyutunun sınırlarını aşmayı başaran yayıncı, mod için önemli bir güncelleme yayınlayarak haritayı devasa hale getirmeyi başardı.

Bannerlord Avrupa Haritası Modu

Bannerlord Avrupa Haritası

Lemmy1916 tüm sınırlamaları aşmayı başardı ve haritayı Avrupa’nın şeklini olabildiğince yakından yansıtacak şekilde genişletti. Harita henüz yayınlanmadı ancak nasıl göründüğünü görebilirsiniz. Oyuncuların tepkileri olumlu, yorumlarda gelecekteki keşiflerin ölçeğine olan hayranlığı, Mount & Blade 2: Bannerlord Avrupa Haritası Modu‘nun yorumlarını okuyarak kendiniz de görebilirsiniz.

Bununla birlikte, proje çok iddialı ve Mount & Blade hayranlarının yanı sıra ortaçağ tarihi meraklılarının da dört gözle bekleyecekleri bir şey olacak. Bunun ne kadar umut verici bir mod olduğunu kendiniz görmek istiyorsanız, aşağıdaki ilgili bağlantıyı bulabilirsiniz.

YouTube video

Bunun yanı sıra bu ayın başında oyuna devasa bir güncelleme de geldi. Özellikle oyunun çok oyunculu bileşeninin hayranlarına yönelik olan bu güncelleme, tek oyunculu mod için de önemli eklemeler yaptı. Bannerlord 1.7.2 güncellemesi ile de uyumlu hale getirilen Bannerlord Avrupa Haritası Modu ile bu yeniliklerin tadını çok yakında siz de çıkarabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.