Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Mayıs Ayının En Çok İndirilen PlayStation Oyunları

Sony, mayıs ayı boyunca PlayStation Store'da en çok hangi oyunların indirildiğini açıkladı. Evil Dead: The Game, ABD/Kanada PS5 listesinde en çok indirilen oyun olurken, Avrupa listesinin başını NBA 2K22 çekti.

Sony, mayıs ayında en çok indirilen PS4 ve PS5 oyunlarını açıkladı. PlayStation Store’dan toplanan verilere göre Evil Dead: The Game, geçen ayki ABD/Kanada PS5 listesinde en çok indirilen oyun olurken, Avrupa’daki kullanıcıların en fazla rağbet gösterdiği yapım NBA 2K22 oldu.

Aynı adlı film serisine dayanan bir hayatta kalma-korku oyunu olan Evil Dead: The Game, Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S için 13 Mayıs’ta piyasaya sürülmüştü. İşbirliğine dayalı oynanış ve oyuncuya karşı oyuncu mücadelesine dayanan yapım, World War Z ile tanınan Saber Interactive’in imzasını taşıyor.

Zirvede Evil Dead: The Game ve NBA 2K22 Var

en çok indirilen playstation oyunları mayıs

Mayıs ayında en fazla satın alınan diğer PlayStation oyunları arasında Lego Star Wars: The Skywalker Saga, Elden Ring, Star Wars Jedi: Fallen Order, MLB The Show 22 ve Sniper Elite 5 yer alıyor.

En fazla indirilen ücretsiz oyunlara baktığımızda ise ilk sırada battle royale klasiği Fortnite‘ı görüyoruz. Onun hemen arkasından Roller Champions, Vampire: The Masquerade – Bloodhunt, Apex Legends, eFootball 2022 ve Call of Duty: Warzone gibi oyunlar geliyor. Mayıs ayında en çok indirilen PlayStation oyunlarının tamamına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

PS Plus haziran oyunlarını gördünüz mü? Dilerseniz, Türkçe PS4 oyunları listemize de göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.