Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel’s Wolverine’den 10 dakikalık Oynanış Görüntüsü Sızdırıldı!

Insomniac Games ekibi tarafından geliştirilen Marvel's Wolverine oyunundan çeşitli görüntüler ortaya çıktı. Sızdırılan içerikler alfa sürümden.

Insomniac Games ekibi tarafından şu anda geliştirme aşamasında bulunan Marvel’s Wolverine projesinden çeşitli detaylar sızdırıldı. Günün erken saatlerinde internet üzerinde yayınlanan 10 dakikalık görüntüler yeni içerikleri bizlere sunuyor ve oyunda yer alan dinamikleri açığa çıkarıyor. Bu video aynı zamanda Wolverine’in Weapon X tesisinden kaçışını gösteriyor.

Oyun için daha önce sızdırılan tüm videolarda olduğu gibi elbette birden fazla hatanın ve kusurun olduğunu aktarabiliyoruz. Alfa sürümünden kesitler içeren oynanış içeriğine bakacak olursak, herhangi bir cilanın olmadığını ve biraz da kütük durduğunu söyleyebiliriz. Dolayısıyla oyunun final sürümünü temsil etmediğini aktarmak gerekir. Yine de bazı Wolverine hayranları için ilgi çekecek türden bir yapıyı bünyesinde barındırıyor.

Marvel’s Wolverine PS5 Özel Olacak

Sızdırılan 10 dakikalık video içeriğine bakacak olursak ana karakterimiz Logan, Weapon X tesisinden kaçarken bazı düşmanlarla savaşmak durumunda kalıyor. Tahminlere göre oyuncular bu oyunda ana karakterimizin nasıl Wolverine’e dönüştüğü konusunda geçmişe gidebilecek. Bu da birçok flashback sahnenin olacağı anlamına geliyor. Hikaye açısından elbette bu tarz bir geçiş söz konusu olabilir.

Marvel's Wolverine

Bildiğiniz üzere Marvel’s Wolverine projesinin ilk sızıntıları Aralık 2023 tarihinde geldi. O tarihte yayınlanan sızıntılar oyunun PC sürümünden olduğu iddia edildi. Ortaya çıkan bu sızıntılarla beraber tahmin edebileceğiniz gibi oyunun PC sürümünün olacağını aktarabiliyoruz. Ancak daha önce belirtildiği gibi oyunun ilk etapta PlayStation 5 konsoluna çıkış yapacağını söyleyebiliriz. Çıkışı ile beraber PC’ye gelmesini beklememelisiniz.

Sony şirketinin son birkaç yıldır PlayStation 5 özel oyunlarını PC platformuna belli bir aralıkla getirmeyi hedeflediğini belirtmek gerekiyor. Dolayısıyla Marvel’s Wolverine için de bu durumun geçerli olduğunu aktarabiliyoruz. Ayrıca sızdırılan oynanış görüntülerini spoiler olmaması açısında herhangi bir şekilde burada paylaşmıyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.