Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel’s Spider-Man 2’nin PC’ye Geleceği Tarih Ortaya Çıktı

Yaşanan büyük Insomniac sızıntısında Marvel's Spider-Man 2'nin PC'ye ne zaman çıkacağı belli oldu. Ayrıca stüdyonun PC portunun geliştirilmesi için ayırdığı bütçe de ortaya çıktı.

Dün meydana gelen büyük Insomniac sızıntısına göre Marvel’s Spider-Man 2, 2025 mali yılında PC’ye gelecek. Bu da oyunun, Nisan 2024 ile Mart 2025 arasında bir tarihte Steam ve Epic Games Store’a teşrif edeceği anlamını taşıyor.

Insomniac, PC sürümünü geliştirmek için 4.6 milyon dolar yatırım yapmayı planlıyor Bu miktarın Marvel’s Spider-Man’i PC’ye taşımak için harcanan paranın neredeyse iki katı olması dikkat çekici. Marvel’s Spider-Man 3 PC portu ayrılacak bütçenin ise tam 7 milyon dolar olduğu görülüyor. Sızan belgelere göre oyun, 2028 yılında piyasaya sürülecek.

Sızan bilgilere göre Insomniac Games’in PC sürümlerine ayırdığı bütçeler şöyle:

 • Ratchet & Clank Rift Apart PC: 2,5 milyon dolar
 • Spider-Man Remastered PC: 2,3 milyon dolar
 • Spider-Man Miles Morales PC: 1,5 milyon dolar
 • Spider-Man 2 PC: 4,6 milyon dolar
 • Wolverine PC: 4 milyon dolar
 • Spider-Man 3 PC: 7 milyon dolar

Söz konusu sızıntı, Insomniac’ın Marvel’s Wolverine‘i PC’de yayımlama planlarını da yeniden doğruluyor. Nitekim oyunun PC sürümü çoktan internete sızdırıldı. Dün ayrıca PC’ye çıkan çoğu PlayStation Studios oyununun Steam’de kaç kopya sattığı da ortaya çıkmıştı. Zirvede, 3.3 milyon satışla Horizon Zero Dawn yer alıyor. Guerrilla Games’in aksiyon – rol yapma oyununu, 2,5 milyon satışla Santa Monica imzalı God of War ve 1,7 milyon satan açık dünya oyunu Days Gone izliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.