Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel’s Spider-Man 2 PC Sürümü Sızdırıldı: İlk Görseller

Büyük hacker saldırısından sonra Spider-Man 2'nin PC sürümünden çeşitli görüntüler ortaya çıktı. Yayınlanan görseller dikkat çekiyor.

Yakın zamanda Spider-Man ve daha fazla büyük oyun serisinin geliştiricisi olarak karşımıza çıkan Insomniac Games büyük bir hacker saldırısına uğradı. Bu saldırı sonucu 1.8 terabaytlık bir veri açığa çıktı ve 2030 yılına kadar tüm projeler böylece internete yayıldı. Projelerin yanı sıra aynı zamanda şirket içerisinde çalışanların bilgileri de bu kapsamda internetteki yerini aldı ve gerçekten de stüdyoya etkileyen bir olay olarak aklımıza kazındı.

Saldırı sonucu en çok etkilenen oyunlardan biri olarak Wolverine ön plana çıktı. Bu projenin şu anda geliştirilme aşamasında olduğunu biliyor ve aynı zamanda oyunun oynanabilir bir sürümü de geçtiğimiz günlerde ortaya çıktığını aktarabiliyoruz. Tüm bu olaylar yaşanırken PlayStation 5 konsoluna çıkış yapan Spider-Man 2 için de aynı durum söz konusu. Bu kapsamda Spider-Man 2’nin PC sürümünden çeşitli görseller sızdırılmış durumda.

Spider-Man 2 PC İçin Yeni Görüntüler

YSndfj68MyJVwqAXR2uGwh 1200 80

Bildiğiniz üzere Spider-Man 2 belli bir süre ile sadece PlayStation 5 konsoluna özel olarak çıkışını gerçekleştirdi. Devam oyunu olarak karşımıza çıkan bu yapım, ilerleyen süreçte PC platformuna geleceği tahmin ediliyor. Ancak geldiğimiz noktada resmi olarak bu sürümün duyurulmadığını biliyoruz. Fakat ortaya çıkan sızıntılar ile beraber PC sürümünden çeşitli görüntüler şu anda internetteki yerini alıyor. Aşağıda bu görsellerin bir kısmını bulabilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Bunun dışında ortaya çıkan sızıntılar elbette sadece bu iki oyunu kapsamıyor. Aynı zamanda Spider-Man 3 ve farklı bir Venom oyununu da geliştirilme kitlerinin bulunduğu söyleniyor. Ancak bunlar tamamen söylentilerden ibaret. Yani resmi bir karşılığı bulunmuyor. Bunun dışında Spider-Man 2’nin görsellerinin haricinde herhangi bir oynanış içeriği yer almıyor.

Spider-Man 2 PC Sürümünün Sızan Ekran Görüntüleri

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.