Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel’s Midnight Suns’tan Kaptan Amerika Videosu

Lansmanı yaklaşan süper kahraman oyubu Marvel's Midnight Suns, Kaptan Amerika için özel bir video yayınladı. Kahramanların en güçlüsü Kaptan Amerika'nın tarihini detaylı öğrenmek isteyenler videoyu izlemeli.

Marvel’s Midnight Suns, bir dizi sevilen Marvel süper kahramanını oynamamıza olanak sağlayacak taktiksel rol yapma oyunu. Bu yıl lansmanı gerçekleşecek süper kahraman oyunu, Firaxis Games ve Marvel Games ortaklığında geliştiriliyor. Oyuncular, 40’tan fazla farklı güç seçeneği ile The Hunter adlı kendi süper kahramanlarını yaratabilecek. Oynanabilir kadroda Iron Man, Captain America, Wolverine, Spider-Man, Scarlet Witch, Doctor Strange, Captain Marvel, Blade, Ghost Rider, Magik ve Nico Minoru yer alıyor.

The Hunter erkek veya dişi olabilecek ve görünüş olarak özelleştirilebilecek. Savaş, Firaxis Games’in XCOM serisine benzer şekilde sıra tabanlı olacak. Savaş görevleri arasında oyuncular, araziyi keşfetmek ve diğer kahramanlarla etkileşime geçmek için üçüncü şahıs görünümünde dolaşabilecekleri “The Abbey” adlı yükseltilebilir operasyon üssünü yönetecek.

Marvel’s Midnight Suns 7 Ekim’de Çıkacak

Marvel's Midnight Suns

Karakterler arasında ilgiyi ilk çeken Kaptan Amerika oldu ve karakter için birkaç video yayınlandı. Şimdi ise 2K, karakterin tarihine odaklanan başka bir video yayınladı. İlk çizgi romanı 1940’larda, İkinci Dünya Savaşı hala devam ederken yayınlanan karakter; zamanının en çok ses getiren projesi oldu. Daha sonra karakter 1960’larda Stan Lee ve Jack Kirby tarafından 2. Dünya Savaşı gazisi olarak geri getirildi.

Marvel’s Midnight Suns, 7 Ekim’de PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One ve PC için çıkacak. Çıkışından belirli bir süre sonra ise Nintendo Switch için ayrı bir sürümü gelecek.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.