Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel’s Midnight Suns Season Pass İçeriği Belli Oldu

Firaxis Games, Midnight Suns Season Pass'e dahil edilecek dört Marvel süper kahramanının yanı sıra 23 premium görünümü duyurdu.

Firaxis Games, Marvel’s Midnight Suns Season Pass ile sunulacak dört Marvel süper kahramanını açıkladı. Oyun için şu anda duyurulan karakter listesi zaten sağlam ancak birçok Marvel kahramanı hayranının çok çeşitli favorileri olduğu da bir gerçek.

Firaxis, Season Pass’in içerisinde yer alan 4 DLC paketi ile dört tane daha oynanabilir karakter ekleyecek. Season Pass ayrıca daha önce duyurulan Midnight Suns süper kahramanları için sağlıklı yirmi üç görünüm içerecek. Bu sayede, şimdiden dolu dolu birçok Marvel kahramanı içeren oyunun kadrosu daha da genişleyecek.

Marvel’s Midnight Suns Karakterleri Kimler?

Midnight Suns

Midnight Suns şu anda on bir süper kahramandan oluşan bir kadroya ek olarak Hunter adlı oyuncu tarafından tasarlanmış kahraman ile çıkış yapacak. Bu süper kahramanlar arasında Blade, Captain America, Captain Marvel, Doctor Strange, Ghost Rider, Iron Man, Magik, Nico Minoru, Scarlet Witch, Spider-Man ve Wolverine ile henüz duyurulmamış bir karakter mevcut.

Firaxis, Çarşamba günkü canlı yayının bir parçası olarak yaptığı duyuruda, Season Pass için planlanan dört DLC karakterinin Deadpool, Morbius, Storm ve Venom olacağını doğruladı. Firaxis’in veya belki de yayıncı 2K’nın gerçekten oyuncuların Season Pass’i satın almasını istediği açık. Dört karakterden üçü, isimleriyle adlandırılan nispeten yeni filmler yayınladı ve Storm, solo bir filmi olmamasına rağmen kesinlikle X-Men’in en popüler üyelerinden biri.

Dört karakterin tümü, Marvel’s Midnight Suns’ın zaman içinde birer birer piyasaya sürülmesinin ardından yayınlanacak. Season Pass‘i oyunun çıktığı sırada daha çekici hale getirmek için 23 özel görünüm hemen kullanıma sunulacak. Bu görünümler arasında Spider-Man Symbiote Suit, X-Force Wolverine ve Magic’s New Mutants gibi kostümler mevcut.

Oyun, 2 Aralık‘ta PC, PS5 ve Xbox Series X/S için çıktı. PS4, Switch ve Xbox One sürümleri daha sonraki bir tarihte yayınlanacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.