Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel’s Midnight Suns: Doctor Strange Fragmanı Yayınlandı

2K ve Firaxis Games, Marvel's Midnight Suns için bu sefer Doctor Strange ve onun mistik sanatlarına odaklanan yeni bir karakter fragmanı yayınladı.

Marvel’s Midnight Suns, 7 Ekim’de çıkış yapacak ve geliştirici Firaxis Games, oynanabilir karakterlerin çoğunu sergileyen bir fragman furyası başlattı. Captan America, Iron Man ve Spider Man ile şimdiden tanıştık. Bugün ise sıra mistik sanatlar uzmanı Doctor Strange’e geldi.

Marvel’s Midnight Suns, Doctor Strange‘i çalışma halinde gösteren 30 saniyelik yeni bir video yayınladı. İlginçtir ki, Doctor Strange’i geleneksel kıyafeti (oyuna başlayacağı) yerine resmi Midnight Suns kıyafeti içinde görüyoruz. Ayrıca videoda karakterin hasar odaklı büyülerini de görme şansı yakalıyoruz ancak büyük ihtimalle mistik sanat uzmanımız Destek sınıfı olacak.

Marvel’s Midnight Suns: Doctor Strange Yetenekleri

Marvel's Midnight Suns

Marvel’s Midnight Suns ön izlememiz sırasında Doctor Strange’in yeteneklerinin daha çok destek odaklı olduğunu belirtelim. Bu fragmanda gösterilen yeteneklerin bazıları bu oynanış tarzına uygun ancak bunlardan bazıları kesinlikle Doctor Strange’in büyük hasar verebileceğinin de bir göstergesi.

Oyuncuların Marvel’s Midnight Suns’taki yetenekleri nasıl karıştırıp eşleştirebilecekleri göz önüne alındığında bu, başlangıçta mevcut olan arketipini genişleten karakter için başka bir uygun yapı olabilir. Sonuçta, yaratıcı yönetmen Jake Solomon, bu karakterlerin her birinin oyunda nasıl güçlü bir şekilde başladığını ve daha sonra süper kahraman fantezisini gerçekten satmak için oyun içinde 11’e çevrilmesi gerektiğinden bahsetti.

Tabii ki Doctor Strange, oyuna gelen birçok karakterden sadece biri. Marvel’in şimdiye kadar açıklanan Midnight Suns karakter listesi, özelleştirilebilir kahraman The Hunter, Captain Marvel, Iron Man, Doctor Strange, Blade, Ghost Rider, Magik, Nico Minoru, Captain America, Wolverine, Spider-Man ve Scarlet Witch’i içeriyordu. Yani çok daha fazla kahraman görmemiz de mümkün.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.