Marvel’s Iron Man VR Oyunu Ertelendi

Yeni gelen haberler ile Marvel's Iron Man VR'ın ertelendiği belli oldu.

Marvel bir çok film ve oyun sever tarafından sevilen bir şirket. Özellikle Avengers filmlerinin hayran kitlesi çok büyük, bir film çıktığında neredeyse sonraki film çıkana kadar hakkında teoriler üretilen, hakkında sayısız haber yapılan bir seri.

Oyunun geliştirici firması olan Camouflaj, oyunun ertelendiği haberini Twitter hesapları üzerinden paylaştı. Marvel’s Iron Man VR için Mart 2019’da kısa bir fragman yayınlanmıştı.

Oyunun geliştiricisi olan Camouflaj, “Vizyonumuzu gerçekleştirmek ve şaşırtıcı topluluğumuzun yüksek beklentilerini karşılamak için Marvel’s Iron Man VR’ı 15 Mayıs 2020 tarihine ertelemek zorunda kaldık. Sabrınız ve anlayışınız için minnettarı.” şeklinde Twitter hesapları üzerinden oyunu bekleyenler için bir haber paylaştı. Oyunun çıkış tarihi bugüne kadar 28 Şubat 2020 olarak belirlenmişti.

Marvel’s Iron Man VR, Sony’nin PlayState’inde gösterildiği trailer’da, Tony Stark’ın lüks jetinde uçtuğunu ve gerçek oyun görüntülerine geçmeden önce parçalara ayrıldığını göstermişti.

Trailer ile verilen resmi açıklamaya göre, Marvel’s Iron Man VR oyuncularının Tony Stark’ın garajındaki teknolojiyi yükseltmelerine ve Iron Man’in takımını ve yeteneklerini özelleştirmelerine izin verecek. Adamın kendisininde birçok kez yaptığı gibi.

Marvel’s Iron Man VR’ın yeni çıkış tarihi 15 Mayıs 2020.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol