Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel’s Guardians of the Galaxy Yönetmeni BioWare’e Katıldı

Ünlü macera oyunu Marvel's Guardians of the Galaxy'ye hikaye ödülü kazandıran yönetmen Mary DeMarle; BioWare ile anlaştığını duyurdu. Tahminlere göre başarılı yönetmen, Mass Effect hikayesinde çalışacak.

Marvel’s Guardians of the Galaxy geliştiricileri Eidos Montreal ve Square Enix, oyun lansmanıyla beklentilerini karşılayamadı. Buna rağmen aksiyon macera oyunu, 2021’in en iyi hikayelerinden birini anlatmayı başararak The Game Awards‘da En İyi Hikaye dahil olmak üzere birçok kategoride ödül kazandı.

Marvel’s Guardians of the Galaxy’nin hikaye yönetmeni Mary DeMarle sayesinde kazanılan ödüller, yönetmenin ne kadar başarılı olduğunu kanıtlıyor. Başarılı oyun yönetmeni kısa süre önce hayranlarına BioWare’e katıldığını duyurdu. DeMarle, Eidos Montreal ile çalışmayı artık geride bırakmış gibi görünüyor.

Marvel’s Guardians of the Galaxy Ödüllere Doyamadı

8d0c47df 155b 4cc6 a085 6d7223bc2ece

DeMarle, BioWare’de çalışmaya başladığını LinkedIn‘de paylaştığı bir gönderiyle duyurdu. Ayrıca takipçileri için kısa bir metin paylaşan yönetmen, BioWare şirketine hikaye yönetmeni olarak katıldığını ve paylaşmaktan mutluluk duyduğunu bildirdi. Ayrıca yönetmen LinkedIn hesabında Eidos Montreal’den ayrıldığını da belirtti.

Eidos Montreal’de sekiz buçuk yıllık bir çalışmanın ardından yeni bir şirketle anlaşma yapan başarılı yönetmen, aynı zamanda Deus Ex: Human Revolution’ da hikaye tasarımcısı ve baş yazar olarak görev yaptı. Ardından Deus Ex: Mankind Divided‘ın hikaye yönetmenliğini üstlendi. DeMarle’nin BioWare’de hangi proje üzerinde çalışacağı henüz belirlenmedi ancak Dragon Age: Dreadwolf için yeni isimler görebiliriz. Hatta DeMarle için daha büyük projeler de görebiliriz.

BioWare, Dragon Age: Dreadwolf gelişiminin sonlarına yaklaşırken bir sonraki projesine de geçiş yapmaya başladı. 2020’de yeni bir Mass Effect oyunu duyuran stüdyonun, bu denli başarılı bir hikaye yönetmeniyle çalışması oldukça heyecan verici.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.