Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel’s Avengers’ın Fişi Çekildi

Marvel's Avengers oyununa verilen destek bu yıl bitecek. Oyuna artık ekstra hiçbir güncelleme yapılmayacak.

Square Enix ve Crystal Dynamics’in Marvel’s Avengers oyunu, çıkışından üç yıl sonra kapanıyor. Oyun, çıkış yaptığından beri fazla başarı sergilemese de şu anda Steam’de indirimde olduğu için bu fırsattan faydalanabilirsiniz.

31 Mart 2023’teki son güncellemeden sonra oyuna yeni içerik veya özellik eklenemeyecek. Oyunun resmi desteği ise 30 Eylül 2023’te sona erecek. Eylülden sonra hem tek oyunculu hem de çok oyunculu şekilde oyunu oynamaya devam edebileceksiniz. Ayrıca 31 Mart’ta oyun içi tüm kozmetikler ücretsiz olarak verilecek.

Marvel’s Avengers Desteği Yıl Sonunda Bitiyor

Marvel's Avengers

Son güncellemenin uzun süredir konuşulan She Hulk’u oyuna ekleyip eklemeyeceği şu anda belli değil ancak bu noktada pek olası görünmüyor. Mart ayı itibariyle tüm oyun içi krediler oyun içi kaynaklara dönüştürülecek ve krediler artık satın alınamayacak. Square Enix’in canlı hizmet oyununun canlı hizmet bölümü böylelikle tamamen kapanmış olacak.

Marvel’s Avengers piyasaya çıktığında yaklaşık 30.000 oyuncusu vardı, ancak bu sayı hızla 10.000’in altına düştü. Ardından oyuncu sayısı 1.000 civarlarında değişkenlik göstermeye başladı. Oyunun Steam fiyatı şu anda 245 TL ve oyun Game Pass’te mevcut. Oyunun tüm ekstra karakterleri de ücretsiz. Oyunu deneyimlemiş biri olarak ne yazık ki başarılı bulduğumu söyleyemem. Aslında kapanması pek çok oyuncu için sürpriz olmadı. Genel olarak oyunu oynarken birçok noktada inanılmaz derecede sıkıldım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.