Marvel’s Avengers’da 100’den Fazla Eşsiz Yetenek Olacak

Marvel's Avengers'ın bazı yeni özellikleri gün yüzüne çıktı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Mayıs ayında yapılacak olan lansmanın gecikmesi nedeniyle, Marvel’in Avengers’ı hakkında pek bir şey duymadık, ancak geliştiriciler ne olursa olsun toplulukla düzenli olarak etkileşimde bulunuyorlar. Son zamanlarda, oyundaki baş dövüş tasarımcısı Vince Napoli, Reddit ile ilgili soruları cevaplayarak oyun hakkında bazı ilginç detaylar bıraktı.

blank

Marvel’in Avengers‘da yer alacak olan dişli ve yağma sistemleri hakkında çok şey duyduk ve bunun ilerleme ve avantajlar ile birlikte, umarım çok daha fazla yapı çeşitliliğine izin vereceğini umuyoruz. Reddit kullanıcısı Napoli‘ye göre, geliştiricilerin şimdiye kadar gösterdiği avantajların çoğunun “erken testler” olduğunu ve bu sistem üzerinde bol miktarda çalışma yapıldıktan sonra, sadece dişli için oyunda 100’den fazla avantaj olduğunu belirtti.

Napoli, “Bu avantajların çoğu erken testlerdi” diye yazdı. “Bu sistemi elden geçirmek için çok fazla çalışma yapıldı, ancak yalnızca dişli için 100’den fazla benzersiz avantaj var. Perks ayrıca, öğelerin kendisindeki slot ve perk slotlarına özeldir.”

Marvel’in Avengers’ı 4 Eylül‘de Play Station 4, Xbox One, PC ve Google Stadia için çıkacak, ancak Dünya’nın En Güçlü sürümünü sipariş edenler oyunu 3 gün erken alacaklar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol