Marvel’s Avengers İçin PC Grafik Ayarları Belli Oldu

Marvel's Avengers'ın oyun içi ekran görüntüleri ve görüntü ayarları gün yüzüne çıktı. Oyun kilitsiz FPS değeri ve yüksek çözünürlük ile oynamanıza olanak sağlıyor.

Cyrstal Dynamic tarafından geliştirilen ve kendi tescilli oyun motoruna sahip olan Marvel’s Avengers‘ın bugün kapalı betası başladı. Kapalı betasının başlaması ile birlikte oyunun grafik ayarları da gün yüzüne çıktı. Oyun, oyunculara yüksek FPS değerleri ve ultra geniş monitör desteği sunuyor.

Marvels Avengers İçin PC Grafik Ayarları Belli Oldu 5

Gördüğümüz gibi, PC oyuncuları gölgelerin, ortam kapanmasını, dokuları ve ayrıntı seviyesinin kalitesini ayarlayabilecekler. Hacimsel aydınlatma, mozaikleme , ekran alanı yansımaları ve temas gölgeleri için seçenekler de vardır. Ayrıca oyun AMD’nin FidelityFX CAS teknolojisini destekleyecek.

Açıkcası oyunun grafiklerinden biz oldukça memnun kaldık. Grafiksel ve oyun içi atmosfer ve görüntü bazında oldukça iyi işler çıkarılmış. Aşağıdaki görsellerden oyun için görüntü ayarlarının bulunduğu ekran görüntülerine bakabilirsiniz.

Marvel’s Avengers’ın PC sürümünün isteğe bağlı yüksek çözünürlüklü bir doku paketi ile birlikte geldiğini de belirtmek gerekir. Bu paket beta sürümde mevcuttur, bu yüzden onu da indirdiğinizden emin olun. Marvel’s Avengers 4 Eylül 2020 tarihinde yayınlanacak. 21 Ağustos’ta beta süreci tüm PC oyuncularına açık olacak ve 23 Ağustos’a kadar devam edecek.

Marvels Avengers İçin PC Grafik Ayarları Belli Oldu 3 Marvels Avengers İçin PC Grafik Ayarları Belli Oldu 2 Marvels Avengers İçin PC Grafik Ayarları Belli Oldu 1 Marvels Avengers İçin PC Grafik Ayarları Belli Oldu

1 Yorum

  1. Emirhan

    Abi benim oyunun parlaklık seviyesi çok düşük nasıl yükseltebilirim

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol