Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvelous Game Etkinliği Duyuruldu: Ne Zaman Olacak?

Uzak Doğu temalı yapımlar ile ön plana çıkan Marvelous ilgi çekici bir sunumla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Haziran ayına yavaş yavaş giriş yaptığımız şu dönemde yeni sunumların ve etkinliklerin yapılacağını söyleyebiliyoruz. Şimdi ise daha çok Uzak Doğu temalı yapımlar ile ön plana çıkan ve yepyeni projeleriyle dikkat çekmeyi hedefleyen Marvelous, ilgi çekici bir sunumla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Açıklanan detaylara göre Marvelous Game Showcase 2024 etkinliği oldukça ilgi çekici olacak. Etkinliği Youtube üzerinden izleyebileceksiniz.

Daha fazla detaya girecek olursak Marvelous Game Showcase 2024 etkinliği, 31 Mayıs Türkiye saati ile 01.00’de başlayacak ve yarım saatlik bir süreyi kapsayacak olan sunumda geliştirici ekip tarafından geliştirilen projeler ön plana çıkacak. Bu projelerin konsollara, PC’ye ve akıllı telefonlara geleceğini söyleyebiliriz. Dolayısıyla birden fazla platform desteğine sahip oyunlar sunumda boy gösterecek.

Marvelous Yeni Oyunlarını Sergileyecek

Her ne kadar çok daha fazla detay açıklanmasa da Marvelous kısa süre önce “Farmagia”, “Guardians of Azuma” ve “Daemon X Machina Titanomachia” için ticari marka başvurusunda bulundu. Farmagia, 2023’ün Mayıs ayında duyuruldu ve “Project Magia” olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Diğer taraftan Guardians of Azuma ise “Rune Factory Project Dragon”un resmi bir yan ürünü olarak bizlere sunulmak isteniyor.

Cuisineer art nologo

Azuma, bildiğiniz üzere Doğu Japonya’yı temsil ediyor, Project Dragon da Doğu ülkesinin geçtiği yerler olarak nitelendiriliyor. Dolayısıyla daha çok Uzak Doğu ile beraber harmanlanan projelerin bizlere sunulacağını aktarabiliyoruz. Haziran ayı içerisinde elbette birçok büyük oyun geliştiricisinin etkinlikleri bulunuyor. Bu sunumlar dahilinde yepyeni oyunları ve mevcut oyunlardan yeni gelişmeleri bekliyoruz. En büyük sunumun ise Summer Game Fest olacağını doğrulayabiliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.