Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel Yıldızının Oynadığı Amazon Dizisinden İlk Fragman

Yıldızlarla dolu bir kadroya ev sahipliği yapan Amazon Dizisi The Terminal List'in ilk fragmanı yayınlandı. Aksiyon ve dram dizisi, 1 Temmuzda çıkış yapacak.

Marvel yıldızı Chris Pratt’in yer aldığı Amazon Prime dizisi The Terminal List‘in ilk fragmanı yayınlandı. Chris Pratt yakında yayınlanacak olan dizide, sürekli geçmişiyle karşılaşan ve sevdiklerini tehlikeye atan bir adamı oynayacak. Jack Carr’ın en çok satan romanından uyarlanan sekiz bölümlük dizi, bir askeri birliğin gizli görevdeyken korkunç bir durumla karşı karşıya kalmasını anlatıyor.

Hikaye, Amerikan donanması özel kuvveti olan James Reece üzerinden işleniyor. Geçmişte tam olarak ne olduğunu hatırlamakta zorlanan Reece, kendi suçluluğunu sorgulamaya başlıyor. Ancak gizli görev hakkında yeni kanıtlar ortaya çıktığı zaman, çok büyük bir komployla karşı karşıya olduklarını fark eder. Ve istemeden bu komploya dahil olarak kendini ve sevdiklerini tehlikeye atar.

Amazon Dizisi The Terminal List 1 Temmuzda Çıkış Yapacak

Amazon Dizisi The Terminal List

Jeanne Tripplehorn’un canlandırdığı Lorraine Hartley karakteri ise, geçmişe dönüşler yaşamaya başlayan Reece’e “Savaşın sizi eve kadar takip etmesinin nasıl bir şey olduğunu biliyorum.” diyor. Amazon dizisi The Terminal List; Sean Gunn, Jai Courtney, Patrick Schwarzenegger, Taylor Kitsch ve Riley Keough’un yer aldığı yıldızlarla dolu bir kadro tarafından oluşturulacak.

Yardımcı oyuncu kadrosunu Arlo Mertz, JD Pardo, LaMonica Garrett, Stephen Bishop, Tyner Rushing, Jared Shaw, Christina Vidal, Nick Chinlund, Matthew Rauch, Warren Kole ve Alexis Louder tamamlıyor. Yıldızlarla dolu bir kadro ve çok satan bir romandan esinlenen senaryo ile gelişen bu diziyi beklemek oldukça heyecan verici. The Terminal List 1 Temmuz’da gösterime girecek.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.