Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel ve Disney Kendi Oyun Etkinliğini Duyurdu

Disney, Eylül ayındaki büyük D23 Fuarı sırasında gerçekleşecek özel bir Disney ve Marvel Games Showcase etkinliğini duyurdu.

Disney, 9 Eylül’den 11 Eylül’e kadar hayranların Star Wars ve Marvel Sinematik Evreni projeleri de dahil olmak üzere yaklaşan filmler hakkında her türlü açıklamayı ve duyuruyu bekleyebilecekleri büyük D23 Expo‘suna ev sahipliği yapacak. D23, çoğunlukla yaklaşan filmlere odaklanacak ancak etkinlikte oyunlar için ayrı bir yayın yapılacak.

D23 Expo’daki Disney and Marvel Games Showcase 9 Eylül Cuma günü saat TSİ 23.00’da Kinda Funny Games’ten Blessing Adeoye Jr.’ın ev sahipliğinde gerçekleşecek. Pixar Games, Marvel Games, Lucasfilm Games ve 20th Century Games, etkinlik sırasında sergilenecek projelerini tanıtacak. Peki etkinlik boyunca hangi oyunları görmeyi bekliyoruz?

Disney Oyun Etkinliğinde Neler Tanıtılacak?

Disney

Dreamlight Valley ve Marvel’s Midnight Suns gibi daha önce duyurulan oyunlar ve bu yılın başlarında piyasaya sürülen LEGO Star Wars: The Skywalker Saga da etkinlikte yer alacak. Bu projelerin yanı sıra, Skydance New Media’da geliştirilmekte olan yeni Marvel oyununu da görmeyi de bekliyoruz. Resmi olarak bu Marvel oyunu hakkında pek bir bilgimiz yok ancak Amy Hennig’in üzerinde çalıştığını biliyoruz.

Yokluğuyla dikkat çeken oyunlardan biri de Star Wars Jedi: Survivor. Star Wars Jedi: Survivor, Cal Kestis’in orijinal macerasından beş yıl sonra geçen bu yeni oyunla Star Wars Jedi: Fallen Order’ın merakla beklenen devam oyunu olacak. Star Wars Jedi: Survivor ile ilgili beklenti yüksek, bu yüzden etkinlikte bulunmaması garip olurdu.

Bahsedilmeyen bir diğer büyük Disney video oyunu projesi, MachineGames’te geliştirilmekte olan Indiana Jones oyunu, bu yüzden belki hayranlar D23’te de buna bir göz atabilir. Hepsini etkinlik başladığında öğreneceğiz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.