Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel Rivals’ın PS5 ve Xbox Series Sürümleri Duyuruldu

Açıklanan bilgilerle Marvel Rivals daha önce duyurulan PC sürümünün yanı sıra PlayStation 5 ve Xbox Series konsollarına da çıkışını gerçekleştirecek.

NetEase Games tarafından biz oyun severlere sunulacak olan oynaması ücretsiz takım temelli çok oyunculu Marvel Rivals için yeni detaylar ortaya çıktı. Açıklanan bilgilerle beraber daha önce duyurulan PC sürümünün yanı sıra PlayStation 5 ve Xbox Series konsollarına da çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun PC sürümü Steam ve Epic Games Store üzerinden yayınlanacak.

Diğer taraftan açıklanan detaylara bakacak olursak, kapalı betanın Temmuz ayı içerisinde tüm platformlarda başlayacağını söyleyebiliyoruz. Ek olarak PlayStation 5 konsoluna özel bir Spider-Man kostümünün bizlere sunulacağını aktarabiliyoruz. Süper kahraman temalı, ekip odaklı yapım içerisinde diğer oyunculara karşı savaşabiliyor ve nişancı bir deneyimle beraber onları ortadan kaldırmak temel hedefimiz oluyor.

Marvel Rivals Hızlı Aksiyonla Geliyor

Marvel Rivals içerisinde üçüncü şahıs bir kamera bakış açısı bulunuyor. Böylece karakterinizi geniş açıdan görebiliyorsunuz. Yıldızlardan oluşan bir Marvel takımını kurabileceğiniz yapımda takım becerilerinizi yükseltmeniz gerekiyor ve güçlerinizi birleştirmeniz şart. Diğer taraftan sayısız stratejiyi burada geliştirebilir ve sürekli gelişen ortamlarda kendinizi hayatta tutmaya çalışabilirsiniz.

image 2024 05 31 112650090310524

Yapım içerisinde diğer taraftan yıkılabilir alanların olduğunu söyleyebiliyoruz. Sürekli değişen savaş alanlarında savaşabileceğiniz oyunda hızlı bir aksiyon sisteminin de yer alacağını aktarabiliyoruz. Marvel Rivals, süper kahraman temasını seven oyunculara hitap ediyor ve aynı zamanda nişancı unsurları ile haşır neşir kullanıcıların bu oyuna bir göz atmasında fayda var.

Oyunda her bir karakterin farklı bir özelliği bulunuyor. Örneğin, Venom karakteri ile beraber yerin altına doğru girebiliyor, simbiyot şeklinde ilerleyebiliyor ve diğer oyuncuların üstesinden gelmeye çalışabiliyorsunuz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.