Marvel Future Fight

MMORPG MMOTPS
Takip Et
1

İncelenmemiş

6

Kullanıcı


MARVEL Future Fight’ın Son Güncellemesi Oyuna Yeni Kahramanlar Ekliyor!

MARVEL Future Fight yeni güncellemesi ile yeni karakterler aldı.

Netmarble Corp’un popüler süper kahraman oyunu olarak adından söz ettiren MARVEL Future Fight yeni bir güncelleme aldı.

Yeni güncelleme ile oyuna orjinal bir kahraman olan çift karakterli Crescent & Io katıldı. Netmarble Corp MARVEL Future Fight için üç farklı kahraman duyuruldu. Bu kahramanlar arasında en çok ilgi çeken kuşkusuz Crescent & Io olacak. Buna ek olarak favori kahramanlar arasında yer alan Morgan Le Fay ve White Fox’da oyunculara sunuluyor.

Crescent karakterinden söz edecek olursak bu karakter Kore’de büyümüş ve 10 yaşında bir kız çocuğudur. Asıl adı Dan Bi olan bu karakter babası tarafından yetiştirilmiştir. Morgan Le Fay için güçlü eşyalar elde etmeye itilen babanın şuanda nerede olduğu bilinmemektedir. Dan Bi yadigarlardan birisi olan mistik bir ayı maskesine dokunduğunda onunla bağ kurabilir ve onun koruyucusu haline gelecek bir ‘yarım ay’ ayrı ruhu olan lo’yu çağırır. Dan Bi kayıp babasını ararken çeşitli aksiyon sahnelerine girecek ve fantastik özelliklerini de kullanacak.

Marvel Games Yetkili Yaratıcı Direktörü Bill Rosemann, “Üçüncü orijinal kahramanımızı dünyanın dört bir yanındaki Gerçek İnananlara tanıtmaktan heyecan duyuyoruz” dedi ve ekledi: “Netmarble’daki arkadaşlarımızla cesur ve iç gücü sadece büyülü ayı koruyucusunun gücü ile denk yeni bir süper star için bir kez daha işbirliği yapmaktan onur duyuyoruz. Savulun kötüler, Crescent & Io geldi!” diyor.

Ayrıca güncelleme ile kadim bir büyücü olan Morgan Le Fay ve Koreli süper ajan White Fox’da oyuna geliyor. Yeni karakter olan Crescent & Io güncellemesi için ön kayıt yaptıran oyuncular güçlendirme puanları, kristaller, altın ve Crescent biyometrikleri de dahil olmak üzere çeşitli ödüller ile ödüllendirilecekler.

Güncelleme ile oyuna 4 yeni kostüm eklendi.

  • Kaptan Amerika (Sharon Rogers) – Kara Yıldız Zırhı
  • Luna Snow – Andromeda Kostümü
  • Örümcek Adam (Miles Morales) – Örümcek Evreninde
  • Hyperion – Klasik

Gelen yenilikler şöyle:

  • Crescent & Io temalı bir Etkinlik Savaşı
  • White Fox Epik Görev Paketi ve Epik Görev İyileştirmeleri
  • Yeni bonus teklifleri ve özel görev paketi

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol