Marvel Future Fight

MMORPG MMOTPS
Takip Et
1

İncelenmemiş

4.8

Kullanıcı

MARVEL Future Fight Yeni Güncellemesi İle Yeni Kahramanlar Alıyor!

MARVEL Future Fight'a yeni güncelleme geldi.

Nertmarble’ın başarılı oyunları arasında yer alan MARVEL Future Fight yeni güncellemesi ile oyunculara yeni kahramanlar sunuyor.

Yeni güncelleme yeniden doğmuş Sonsuzluk Taşları üzerinde kontrol için savaşa katılan, Örümcek Şövalye, Hayalet Panter, Demir Çekiç ve Silah Hex gibi popüler Marvel Süper Kahramanlarının mash-up karakterlerini oyuna ekliyor. Güncelleme oyundaki diğer kahramanları da unutmuş değil. Oyun içerisinde mevcut olan karakterler için de yeni kostümler getiriyor.

Ajan Venom’un Ajan Anti-Venom kostümü, Quicksilver’in Marvel Legacy kostümü ve Medusa’nın Canavarlar Serbest Kaldı kostümü bunlardan sadece bir kaç tanesi olarak karşımıza çıkacak. Güncelleme ile oyuna yeni gelen kahramanların yanı sıra Ajan Venom, Quicksilver ve medusa gibi daha fazla kahraman potansiyel kilini aşarak seviye 70’e ulaşabilecekler.

Oyun içerisinde yer alan Kara Panter’de artık kategori 3’e geçebilecek ve buna ek olarak Thanos’a Üstün Baş Düşman Modunda meydan okuyabilecekler.

Son olarak oyuna yeni gelen Epic Görev oyunculara yeni görevler eşliğinde bir çok ödüller sunacak.

MARVEL Future Fight’ın yeni güncellemesi şuan indirilebilir durumda.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>