Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel Faz 5 Filmleri Açıklandı

Marvel Studios patronu Kevin Feige, Ant-Man ve Wasp: Quantumania ile başlayacak olan MCU Faz 5'in tam listesini açıkladı.

Marvel Studios’un tam Marvel Faz 5 filmleri ve dizileri açıklandı. MCU Faz 4, 2021’de Black Widow ile başladı ve hem Disney Plus hem de sinemalarda birçok süper kahraman yapımı izleme şansı bulduk. Marvel Faz 4, Black Panther: Wakanda Forever ile sona ererken, seri hikaye anlatımının bir sonraki aşamasına geçiş yapmak üzere.

San Diego Comic-Con’u birkaç yıl atladıktan sonra MCU, evren için sırada ne olduğunu belirlemek için 2019’dan beri ilk kez yıllık etkinliğini tekrarladı. Her zamanki gibi sunum, Faz 4’ün halihazırda ne hale geldiğini anlattı ancak bunun ötesinde yeni Fazların Multiverse Saga olarak adlandırılacağını ve Marvel Faz 5 filmlerini öğrenme şansı da yakaladık.

Marvel Faz 5 Filmleri ve Dizileri Neler?

Marvel Faz 5

Kevin Feige, seri için bir sonraki adım hakkında konuşmak için Marvel Studios’un Hall H sunumuna katıldı. Marvel’ın patronu Marvel Faz 5 filmleri ve dizilerinin tamamını açıkladı. Şubat 2023’te Ant-Man and the Wasp: Quantumania ile başlayan Faz 5, 2023 Baharında Secret Invasion; Mayıs 2023’te Guardians of the Galaxy Vol 3, Yaz 2023’te Echo ve Loki, Temmuz 2023’te The Marvels, Kasım 2023’te Blade ve Sonbahar 2023’te Ironheart.

Agatha: Coven of Chaos 2023/2024 Kışında çıkacak, ardından Faz 5 Daredevil Born ile 2024’e kadar devam edecek. Yine 2024 Baharında ve Captain America: New World Order ise Mayıs 2024’te yayınlanacak. Bu yıl içinde piyasaya sürülmesi planlanan Black Panther: Wakanda Forever, MCU Faz 4’ün sonu olacak. Ardından 2023, ilginç bir şekilde Ant-Man ve Wasp: Quantumania ile Faz 5 başlayacak.

Bundan sonra, Marvel Studios’un hikaye anlatımını büyük ve küçük ekran arasında dengelemeye çalıştığı birçok dizi ve film olacak. Bu projelerin çoğu önceden biliniyordu ancak bugün resmi olarak onaylanmış oldu. Bununla birlikte, tartışmasız en heyecan verici duyuru, Daredevil: Born Again başlıklı 18 bölümlük Daredevil dizisi oldu.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.