Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel’ın The Punisher Dizisi Disney Plus ile Geri Dönüyor!

Marvel-Netflix ortaklığının en sevilen dizilerinden biri olan The Punisher, Disney Plus platformu için yeniden geliştiriliyor. Frank Castle karakterinde bir kez daha Jon Bernthal'ı izleyeceğiz!

Netflix’teki en sevilen Marvel dizilerinden biri olan The Punisher, Disney’in kendi dijital yayın platformunu kurmasıyla birlikte iptal edilmişti. Benzer şekilde Agents of SHIELD, Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, The Defenders ve Runaways gibi diğer Marvel yapımları da izleyicilere veda etmek durumunda kalmıştı.

Daredevil başta olmak üzere diğer Marvel Sinematik Evreni (MCU) dizilerinde Claire Temple karakterini canlandıran Rosario Dawson, The Punisher’ın MCU’da yeniden geliştirildiğini ve Jon Bernthal‘ın başrole geri döndüğünü söyledi. Eğer bu bilgi doğruysa yepyeni bir The Punisher dizisi ile karşılaşacağız.

Jon Bernthal The Punisher Dizisine Geri Dönüyor

the punisher dizi

2016 yılında Daredevil 2.sezonunda Frank Castle, nam-ı diğer Punisher karakterine hayat veren Bernthal, performansıyla o kadar sevildi ki kısa süre sonra kendi spin-off serisi ile izleyicilerin karşısına çıktı. The Punisher’ın 2. sezondan sonra iptal edilmesiyle birlikte karakterin kaderi de son bulmuş oldu.

Netflix-Marvel dizilerinin Disney Plus‘a geçmesinden ardından devam etmesi en fazla istenen serilerden biri The Punisher’dı. Görünüşe göre hayaller gerçek oluyor! MCU dizilerinde Claire Temple’ı canlandıran Rosario Dawson, C2E2’de katıldığı bir panelde The Punisher’ın geri döndüğünü öğrendiğini ve Bernthal’ın rolü tekrar oynayacağını açıkladı.

Bernthal veya Marvel Studios’tan henüz bir doğrulama gelmedi, ancak resmi açıklama yapılması halinde haberimizi güncelleyeceğiz. Bu arada geri dönen tek karakter The Punisher olmayacak. Charlie Cox’un canlandırdığı Matt Murdock, 2024 yılında yayınlanacak Daredevil Born Again ile geri dönecek. Dizide ayrıca Hawkeye 1. sezonda yer alan Kingpin (Vincent D’Onofrio) karakteri de yer alacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.