Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Deathloop’un Geliştiricisinden Marvel’s Blade Oyunu Geliyor

Yeni Marvel Blade oyunu ile beraber vampir avcılığına soyunuyorsunuz. Etkinlik kapsamında duyulan oyunun aynı zamanda tanıtım fragmanı yer alıyor.

The Game Awards etkinliği kapsamında zaman döngüsü temalı nişancı aksiyon oyunu Deathloop geliştiricisi Arkane Lyon ekibi yeni bir oyun duyurdu. İkonik vampir avcısı Blade karakterine odaklanan bu yeni proje hem hayranlara hem de yeni oyunculara hitap etmek istiyor. Yeni projenin duyurulmasının yanı sıra aynı zamanda ekip kısa bir fragman da yayımlamış durumda. Bu kısa fragmanla beraber de oyun hakkında birtakım detaylar elde edebiliyorsunuz.

Marvel ortaklığıyla geliştirilen Blade oyunu, Fransa’nın başkenti Paris’te geçiyor ve tek oyunculu hikaye odaklı bir yapıyı bünyesinde barındırıyor. Aynı zamanda oyun içerisinde üçüncü şahıs bir kamera bakış açısı yer alıyor. Bu kamera bakış açısıyla beraber hem karakteri görebiliyor hem de etrafa bu şekilde geniş açıdan göz atabiliyorsunuz.

Bethesda ve Arkane, Blade Oyununu Duyurdu

Blade game hub

Marvel Blade oyunu oyunculara doğaüstü bir aksiyon macera içeriğini sunmayı hedefliyor. Oyunda Paris’in karantinaya alınmış bir bölümüne doğru ilerliyor ve burada vampir salgını ortaya çıkıyor. Vampirlerin ortaya çıkışı ile beraber şehirde elbette kaos baş gösteriyor. Yerel halk ise burada geceleri evlerine sığınıp güneşin doğuşunu beklemek durumunda kalıyor. Oyunun hikayesinin özü bu temel etrafında dönüyor.

Arkane Austin ekibinin geçtiğimiz süreçte Redfall oyunu ile beraber vampir temasına geçiş yapmıştı. Ancak bu oyun ne yazık ki istenileni veremedi ve oyuncular tarafından ağır eleştiriler aldı. Şimdi ise Arkane Lyon ekibi ipleri eline almak ve Marvel Blade projesi ile beraber oyuncuların gözüne girmek istiyor. Vampirleri ortadan kaldıran yeni bir aksiyon içeriği de bizlere sunulmak isteniyor.

Marvel’s Blade Duyuru Fragmanı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.