Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fragmanı ile Büyüleyen Marvel 1943: Rise of Hydra Duyuruldu

Captain America ve Black Panther karakterlerini bir araya getiren yeni Marvel oyunu duyuruldu. İkinci Dünya Savaşı döneminde geçen yapım, 2025 yılında piyasaya sürülecek.

Fortnite ve Unreal Engine motorunun arkasındaki Epic Games‘in Game Developers Conference (GDC) etkinliğindeki sunumu heyecan verici gelişmelere gebe oldu. Sabırsızlıkla beklenen Unreal Engine 5.4 sürümünün yanı sıra yeni Marvel oyunu Marvel 1943: Rise of Hydra ilk kez gösterildi. Skydance New Media ve Marvel Games ortaklığıyla hayata geçirilen proje, Uncharted serisinin mimarı Amy Hennig’in imzasını taşıyor.

İkinci Dünya Savaşı döneminde geçen yapım, Captain America ve Black Panther karakterlerine odaklanacak. O zamanlar Kral T’Chanda, aynı zamanda Azzuri olarak da bilinen siyahi süper kahraman, Captain America ile sert bir mücadeleye girecek, ancak sonunda ikisi güçlerini birleştirerek tek bir amaç uğruna savaşacak. Epic’in çarşamba günü San Francisco’da düzenlenen GDC 2024 “State of Unreal” sunumunda duyurulan Marvel 1943: Rise of Hydra, Unreal Engine 5 kullanılarak geliştiriliyor.

Captain Amerika ve Black Panther Aynı Oyunda

Yeni Marvel oyununda oyuncular dört karakterden birinin rolünü üstlenebilecekler: T’Challa’nın büyükbabası ve İkinci Dünya Savaşı dönemi Black Panther’i Azzuri, Steve Rogers, nam-ı diğer Captain Amerika, işgal altındaki Paris’e yerleştirilmiş bir Wakanda casusu olan Nanali ya da bir ABD askeri ve Howling Commandos üyesi olan Gabriel Jones.

Marvel 1943 Rise of Hydra

Marvel’ın çatı şirketi Disney, şubat ayında Epic Games’in 1,5 milyar dolarlık hissesini alarak oyun alanına şimdiye kadarki en büyük adımını atmıştı. Fortnite’ta devasa bir Disney evreni yaratacağını açıklayan Amerikalı medya devi, metaverse kavramına yepyeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. Bu evrende kullanıcıların Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, Avatar ve daha fazlasından içerik, karakter ve hikayeler oynayabileceği, izleyebileceği, alışveriş yapabileceği ve bunlarla etkileşime girebileceği yeni oyunlar ve bir eğlence ekosistemi olacak.

Bunların tamamı, Fortnite ve diğer birçok oyuna güç veren Unreal Engine altyapısına sahip olacak. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmayalım ve Marvel 1943: Rise of Hydra fragmanı ile başbaşa bırakalım. Uncharted serisi ile tanınan Amy Hennig tarafından yaratılan Üçüncü şahıs aksiyon macera oyunu, 2025 yılında piyasaya sürülecek.

Marvel 1943: Rise of Hydra Fragmanı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.