Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Markiplier’in Korku Filmi Iron Lung’un Fragmanı Yayımlandı

Markiplier'in, bağımsız bir korku oyunundan ilham alan Iron Lung isimli filminin ilk fragmanı yayımlandı.

Tüm korku oyunlarını oynamasıyla ün kazanan ve 35 milyondan fazla abonesi olan YouTuber Markiplier, Iron Lung isimli filmiyle başka bir sektöre adım atacak. İlk olarak 2023’ün başlarında duyurulan ve bağımsız bir korku oyununu beyaz perdeye taşıyacağını bildiğimiz filmin fragmanı şimdiden yayımlandı. Fragmanda çok detay göremesek de, çok kanlı ve korkutucu bir sahne bizleri karşılıyor.

Filmde göreceğimiz dehşeti adeta yüzümüze tokat gibi çarpan fragman, kasvetli bir atmosfer ve çaresizlik hissini çok güzel yansıtıyor. Korku ve paranoya yaratmaya dayalı aynı isimli korku oyununun atmosferinden bolca ilham alındığı hemen belli oluyor. Oyundaki ana karakterin yaşadığı çaresizlikler, beyaz perdede de izleyiciye yansıtılmaya çalışılacak.

Iron Lung Fragmanı Yayımlandı

Markiplier'in Korku Filmi Iron Lung'un Fragmanı Yayımlandı

Filmin temel aldığı aynı isimli oyun, 2022’nin ikinci yarısında piyasaya sürüldü. Yabancı bir gezegendeki kan okyanusunu aşmaya çalışan, tek kişilik bir denizaltının tek mürettebatı olarak korku dolu anlar geçirdiğimiz oyun, benzersiz bir korku ve belirsizlik atmosferiyle oyunculara gerilim dolu anlar yaşatmıştı. Oyunu kendiniz deneyimlemek isterseniz, Steam‘den 65 TL karşılığında satın alabileceğinizi de hatırlatalım.

Iron Lung’un çekimleri Nisan 2023’te tamamlandı ancak buna rağmen fragmanda belirli bir vizyon tarihi yer almıyor. Buradan yola çıkarak filmin 2023 yılı içerisinde yayınlanmayacağı sonucuna varıyoruz. Filmi bizzat Markiplier yönetiyor ve oyun geliştiricisi David Szymanski’nin ise merakla beklenen korku filminde konuk oyuncu olması bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.