Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Mario Strikers Battle League Yol Haritası Açıklandı

Nintendo, Mario Strikers Battle League için ücretsiz DLC karakterlerini, içeriğini ve gelecekteki güncellemeler için bir yol haritasını onaylayan yeni bir fragman yayınladı.

Mario Strikers Battle League‘in bu yılın başlarında piyasaya sürülmesinin ardından hayranlar oldukça heyecanlıydı ve Nintendo, serinin 2007’deki son sürümünden sonra kaotik futbol oyununu geri getirdi. Beklendiği gibi, Battle League klasik, hızlı tempolu bir oynanış sunacak.

Heyecan yüksek olsa da eleştirmenler ve hayranlar, oyunun nihayetinde yerel bir maç, turnuva oynama veya çevrimiçi olmak dışında yapılacak şeylerden ve içerikten yoksun olduğunu vurguladı. Seçilebilecek küçük bir karakter ve stadyum listesiyle, çoğu Nintendo’nun lansman sonrası içerikle deneyimi güçlendirmeye devam edeceğini umuyordu. Bu cephede haberler zayıf olsa da, Nintendo sonunda bu soruyu nihayet cevapladı.

Mario Strikers Battle League Yol Haritası

Mario Strikers Battle League

Mario Strikers Battle League için yeni bir fragman nihayet geldi ve Nintendo’nun oyun için daha büyük planları olduğunu doğruladı. İlk ücretsiz güncelleme 21 Temmuz’da yayınlanacak; Princess Daisy ve Shy Guy karakterleri de dahil olmak üzere bir dizi yeni içerik ekleyecek. Daisy, kolayca yere yığılmayan yüksek teknikli bir oyuncuyken; Shy Guy, donanım seçimlerinin önemli bir unsur olduğu her yönden güçlü bir karakter olarak tanımlandı.

Ek olarak, ilk güncelleme Atış ve Pas’a +1 ekleyen +2 Güç veren ancak Hız ve Teknik’ten 2 puan kaldıran yeni bir Şövalye Teçhizatı getirecek. Son olarak, oyuncular hızlı maçlar için yeni bir Desert Ruin Stadyumu’nda oynayabilecek veya bir Kulüp Stadyumu olarak ayarlayabilecek. Daha da iyisi, oyun içi para birimi kullanılarak açılabilen üç varyasyonu olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.