Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Mario Strikers Battle League Ücretsiz Demosu Duyuruldu

Mario Strikers: Battle League, oyunun lansmanına kadar geçen hafta sonu için planlanan büyük bir çevrimiçi ağ testini duyurdu.

Şubat 2022’deki Nintendo Direct sunumu‘nda Mario Strikers: Battle League’de dahil birçok heyecan verici oyun tanıtıldı. Battle League, en son Nintendo Wii’de Mario Strikers Charged ile ortaya çıkan futbol tabanlı yan ürün serisinin uzun zamandır beklenen yeni bölümü olacak. Çıkışına iki hafta kalan oyun için ücretsiz bir demo sürümü de duyuruldu.

Mario Strikers, 2005 yılında piyasaya sürülen ilk oyunu ile Nintendo GameCube’a çıkış yaptı. Oyun, Luigi’s Mansion serisindeki çalışmaları ile tanınan batı stüdyosu Next Level Games tarafından geliştirildi. İki yıl sonra, 2007’de Next Level Games ve Nintendo, yeni karakterler, modlar ve çevrimiçi işlevler ekleyerek selefinin üzerine inşa edilen bir devam oyunu olan Charged’ı piyasaya sürdü.

Mario Strikers’ın Demo Sürümü Ön Yüklemeye Açıldı

Mario Strikers
Oyunda birçok ünlü Mario karakteri yer alacak.

Seri daha sonra uzun bir ara verdi ve Nintendo Switch için Mario Strikers: Battle League duyurulmasına ve 10 Haziran’da piyasaya sürülmesine kadar neredeyse 15 yıl ortadan kayboldu. Oyun, Ocak 2021’de Nintendo’dan satın alındığından beri Next Level Games’in ilk oyunu olacak ve stüdyo ile Nintendo EPD arasındaki önemli bir işbirliği olacak.

Oyunun 10 Haziran’da beklenen lansmanından önce Nintendo, Splatoon 2 ve Nintendo Switch Sports için lansmandan önce yapılanlara benzer bir çevrimiçi ağ testi olan Mario Strikers: Battle League First Kick demo etkinliğini duyurdu. Bu ağ testi, oyunun resmi çıkışından önceki hafta sonu olan 3 ve 5 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve bugün ön yüklemeye açıldı.

Demo, oyunun çevrimiçi modu etrafında toplandığından, yalnızca Nintendo Switch Online aboneleri tarafından kullanılabilir olacak ve demo sürümünü bugün indiren oyuncular, önümüzdeki hafta sonu yapılacak teknik testten önce oyunun öğreticisine erişebilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.