Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Margot Robbie, Brad Pitt’le Öpüşme Sahnesi Hakkında Konuştu

Margot Robbie, Damien Chazelle'nin yeni filmi Babylon'daki Brad Pitt ile öpüşme sahnesinin aslında senaryoda olmadığını, bunu kendisinin eklettiğini söyledi.

Genç yaşına rağmen kariyerine Whiplash ve La La Land gibi iki Oscar ödüllü film sığdıran başarılı yönetmen Damien Chazelle, tam anlamıyla yıldızlar geçidi olan yeni eseri Babylon ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Brad Pitt ve Margot Robbie’nin başrollerde oynadığı, Tobey Maguire’ın hem oyuncu hem de yönetici yapımcı olarak yer aldığı dönem filmi, 23 Aralık’ta vizyona girecek.

E! News‘e verdiği röportajda konuşan Robbie, Babylon setinde Pitt ile önceden planlanmamış bir öpüşme sahnesi yaşadığını açıkladı. Senaryoda yer almayan bu anın, karakteriyle uyumlu olduğunu hissettiğini belirten ünlü aktris, “Senaryoda bu yoktu. Ama şöyle düşündüm, bir daha Brad Pitt’le öpüşme şansını nereden bulabilirim ki?” dedi.

“Bu Fırsat Bir Daha Gelmez”

margot robbie brad pitt

Yönetmen ve yazar Chazelle’yi bu sahne için nasıl ikna ettiğinden de bahseden Margot Robbie, “Damien’a ‘Nellie’nin yukarı çıkıp Jack’i öpeceğini düşünüyorum’ dedim. Ve Damien, ‘Pekala, yapabilir. Bir dakika bekle. Sen sadece Brad Pitt’i öpmek istiyorsun’ dedi. Ben de ‘Oh, öyleyse beni dava et’ dedim” şeklinde konuştu.

Esprili bir şekilde bu fırsatın bir daha gelmeyebileceğini söyleyen ünlü oyuncu, “Chazelle, bu sahnenin karakterle uyumlu olabileceğini söyleyince, ben de ‘sanırım öyle’ cevabını verdim” dedi. Robbie, Chazelle, iki karakter arasındaki bir öpücüğün harika bir sahne olacağını kabul ettikten sonra sahneyi birkaç tekrardan sonra filme koyduklarını aktardı.

Babylon Fragmanı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.