MapleStory

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.7

Kullanıcı

MapleStory M Tam Çıkışını Yıl Sonunda Yapacak

Yıl sonunda MapleStory M global çıkış yapacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Nexon’un popüler yapımı MapleStory M şu anda Avustralya, Yeni  Zelanda, Kanada, Filipinler ve Endonezya ülkelerinde oynanabiliyor fakat yıl sonunda global çıkışını da yapacak. Bu da demek oluyor ki MapleStory M diğer büyük pazarların yanı sıra Türkiye’ye de giriş yapacak. Oyunun ön kayıtları şimdiden ABD’deki kişiler için açılırken, aynı zamanda resmi sitede diğer ülkeler ve kayıt seçeneği de bulunuyor.

blank

Daha önceki mobil MapleStory oyunlarının aksine MapleStory M daha çok oyunun PC sürümü gibi gözükecek. Fakat diğer mobil oyunlar gibi bünyesinde otomatik oynatma elementleri ve daha basit bir oynanış barındıracak. Yani MapleStory M hem mobil, hem de PC mekaniklerini bir araya koyarak farklı bir oynanış sunacak. Serinin hayranlarının özellikle bu mobil oyunu dışarıdayken de denemesi bekleniyor.

MapleStory M bu yılın başında kısa bir süre için ABD’de çıkmıştı ve beta testleri uygulanmıştı. Fakat oyunun tam sürüm çıkışı global şekilde 2018 yılının sonunda gerçekleşecek. Bakalım çıktığı zaman MapleStory M yeteri kadar ilgi görüp beğeni toplayabilecek mi?

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol