MapleStory 2 Önümüzdeki Ay Kapalı Beta Olarak Yayınlanacak!

MapleStory 2, Mayıs ayında Kapalı Beta'ya çıkacak.

MMORPG alanından dünyada oldukça popüler olan MapleStory 2, yakında batıda da yayınlanacak. Oyun batıya ilk kez beta olarak çıkış yapacak.

Kru Interactive ve NSquare tarafından geliştirilen MapleStory 2 ilk kez bilgisayar platformu için 2015 yılında yayınlanmıştı. Oynanış tarzı ile Super Mario’yu andıran yapım da grafiklerin kalitesi adeta kusursuzdur. Birbirinden farklı bölümlerin yer aldığı oyunda seviye sistemi yer almaktadır. Yaptığınız görevlerde hızlıca seviye atlayabilir ve yeni görevlere doğru yolculuğa çıkabilirsiniz. Geçtiğimiz aylarda Batıya gelme kararı alan yapım, Mayıs ayının ilk haftasında Kapalı Beta olarak Batıdaki oyunculara sunulacak. Blok tabanlı bir oyun olarak karşımıza çıkacak olan yapım da oyuncular karakterlerini özelleştirebilecekler.

PC Games N’in yapmış olduğu habere göre MapleStory 2, 9 Mayıs’ta Kapalı Beta olarak ilk kez Batıya gelecekmiş. Oyuncular 6 Mayıs’a kadar Kapalı Betaya kayıt olabilir ve 9 Mayıs’ta MapleStory 2’nin sınırlı bir sürümü ile oyunu deneyimleyebilirler. Oyuncular kapalı beta sürecinde sınırlı bir içerikle karşılaşacak ve oyunun tamamına erişemeyecekler.

Dileyen oyuncular buradan ön kayıt olabilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>