Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Manor Lords’un Üç Haftada 2 Milyon Sattığı Açıklandı!

Tek başına bir geliştirici tarafından bizlere sunulan Orta Çağ temalı strateji simülasyon oyunu Manor Lords üç haftada iki milyon satışa ulaştı.

Hooded Horse stüdyosu tarafından yayınlanan ve Slavic Magic ekibi tarafından geliştirilen Orta Çağ temalı strateji simülasyon oyunu Manor Lordsun yeni satış sayıları açıklandı. Ortaya çıkan detaylara göre yapım tüm mağazalarda 2 milyondan fazla sattı. Bildiğiniz üzere yapım 26 Nisan tarihinde erken erişim olarak piyasaya sürüldü ve bu da yeni satış dönümüne ulaşmasının üç haftadan az sürdüğü anlamına geliyor.

Hooded Horse CEO’su Tim Bender, yeni satış sayılarını kutlamak adına çeşitli açıklamalarda bulunarak şunları aktardı: “Bu kadar çok oyuncunun Manor Lords’u oynadığını görmek gerçekten harika. Oldukça iyimser beklentilerimiz bulunuyordu ancak bu beklentilerin de ötesine geçtik. 2 milyon adet satış sayısına ulaşmak bizim için bir mucize.

Manor Lords En Az 1 Yıl Erken Erişim’de Kalacak

Manor Lords bildiğiniz üzere kendi topraklarımızdan sorumlu bir Lord olabileceğimiz bir yapıya sahip. Aynı zamanda Orta Çağ teması ile beraber strateji deneyimini bizlere sunuyor. Oyunda bir şehir inşa edip yönetebiliyor, büyük savaşlara giriş yapabiliyor ve halkımızla ve ekonomimizle ilgilenmek durumunda kalıyoruz. Dinamik mevsim ve hava sistemleri ile oyunun gidişatı bir hayli değişebiliyor.

Bilindiği kadarıyla Manor Lords en az 1 yıl kadar erken erişim sürümünde kalacak. Bu süre zarfında yeni güncellemeler ve içerikler oyuna dahil olacak. Oyunun erken erişim incelemelerinin şu anda Steam sayfası üzerinde oldukça olumlu olduğunu görebiliyoruz. Ayrıca oyunun tek başına bir geliştirici tarafından bizlere sunulduğunu belirtmekte fayda var. Bu satış sayılarının geliştiriciye bir hayli güç sağlayacağı aşikar.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.