Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Manga Serisine Dayanan Sand Land İçin Demo Yayımlandı

Uyumsuzlardan oluşan bir ekibe liderlik ettiğimiz Sand Land için ücretsiz bir demo yayınlandı. Demo ile beraber oyunun neler sunduğunu görebilirsiniz.

Yayıncılığını Bandai Namco’nun ve geliştiriciliğini ILCA stüdyosunun üstlendiği açık dünya aksiyon macera oyunu SAND LAND için yeni bir demo sunuldu. Bu demo sayesinde oyunun belli bir kısmını tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabilir ve oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğunu doğrudan görebilirsiniz. Demo, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Steam üzerinden PC için mevcut durumda.

Demo ile beraber oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğunu anlamaya çalışırken geliştirici ekibin belirttiğine göre demodaki kayıtlı veriler ne yazık ki tam oyuna aktarılmıyor. Dolayısıyla tamamen zevkini çıkarabileceğiniz bir yapı sunuluyor. Diğer taraftan demo içerisinde yer alırken bonus öğelerin kilidini açabilir ve bu da sizlere farklı avantajların sunulacağı anlamına geliyor.

Sand Land İlgi Çekici Karakterlere Sahip

SAND LAND için paylaşılan bu demo içerisinde erişebileceğiniz heyecan verici unsurlar bulunuyor. Bunlar arasında oyunun haritasının belirli bir bölümü, oynanabilir karakterler Beelzebub, Rao ve Thief, savaş tanklarından zırhlara, motosikletlerden diğer araçlara kadar çeşitli unsurlar yer alıyor. Bonus öğelerinizi almanız için tam oyuna erişim sağladıktan sonra yeni oyuna tıklayabilir ve ardından bu öğelere ulaşabilirsiniz.

sandland demo release 03

Aksiyon rol yapma deneyimiyle karşımıza çıkan SAND LAND oyununda Beelzebub karakteriyle birlikte yer alıyoruz. Uyumsuzlardan oluşan bir ekibe liderlik ettiğimiz oyunda Dragon Ball & Dr. Slump‘ın yaratıcısı Akira Toriyama tarafından geliştirilen bir dünya yer alıyor. Mangadan ilham alan proje PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Steam üzerinden PC için 25 Nisan’da Japonya’da ve 26 Nisan‘da tüm dünyada çıkış yapmaya hazırlanıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.