Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Mandalorian 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak? Belli Oldu!

Mandalorian 3. Sezon'un vizyon tarihi belli oldu. Dizi, tabii ki Disney Plus'ta yayınlanacak.

Mandalorian 3. Sezon ne zaman çıkacak nihayet açıklandı. Dizinin hayranıysanız, 1 Mart 2023 için takviminize bir not düşmenizi tavsiye ediyoruz. Dizinin resmi Twitter hesabı, The Mandalorian’ın üçüncü sezonunun 1 Mart’ta yayınlanacağını ve Disney Plus’ta izlenebileceğini açıkladı.

Ars Technica’nın belirttiği gibi Disney, başlangıçta Şubat 2023’te bir çıkış tarihi hedefliyordu ancak kısa bir erteleme yaşandı. Bir aylık bir erteleme yaşandığı için çok büyük bir sorun göremiyoruz ve geç olsun güç olmasın diyoruz. Ödül avcısı karakterimizin maceraları, önümüzdeki senenin başlarında kaldığı yerden devam edecek.

Mandalorian 3. Sezon’da Neler Olacak?

Mandalorian 3. Sezon

Şirket, Eylül ayında bu yılki D23 Expo’da gösteri için ilk tanıtım fragmanını yayınladı ve Grogu (internette bebek Yoda olarak bilinen) ve Mando’nun (Din Djarin) yeniden bir araya geldiğini gösterdi. Hatırlarsanız Grogu, Luke Skywalker’la birlikte 2. sezonun sonunda Jedi Tapınağı’ndaki Güç eğitimini bitirmek için Mando’dan ayrılmıştı.

Fragman ayrıca bize Mando’nun miğferini çıkarmasının ve yüzünü diğer insanlara göstermenin sonuçlarıyla nasıl başa çıktığına dair bir fikir veriyor ki bu, kendi dini mezhebinin üyeleri için büyük ikilem.

Mandalorian 3. Sezon yayınlandığında, dizinin ikinci sezonunun yayınlanmasının üzerinden iki yıldan fazla zaman geçmiş olacak. Bununla birlikte, Mando ve Grogu, geçen yıl yayınlanan The Mandalorian’ın yan ürünü olan The Book of Boba Fett‘de yer aldı.

Grogu ayrıca Kasım ayında yayınlanmak üzere yayınlanan Lucasfilm-Studio Ghibli animasyon kısa filmi ‘Zen – Grogu and Dust Bunnies‘ için Hayao Miyazaki muamelesi gördü.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.